ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Więcej najemców po rozbudowie w Solaris Center

Po zakończeniu rozbudowy, Solaris Center po raz kolejny rozszerza listę najemców. Wśród nowych marek znalazło się m.in. Hebe, Tous, Kazar Studio oraz Pepco. Ale to nie koniec zmian – remonty swoich salonów zakończyło także kilku stałych najemców - Via di Moda, Ochnik oraz Inglot.


Oferta biżuteryjna galerii poszerzyła się o hiszpańską markę Tous. Salon Tous (47,71 m2) znajduje się na poziomie 0, niedaleko salonu ZARA. Kolejny nowy najemca to marka z kategorii moda męska – Pako Lorente. Salon Pako Lorente zajął powierzchnię 102,72 m2. Nie zabrało także nowości w usługach. Na poziomie +1 klienci galerii skorzystają z usług fotograficznych marki Cewe Fotojoker Powierzchnia tego salonu to 43,81 m2. Dział zdrowie i uroda poszerzył się o sieć nowoczesnych drogerii Hebe. Drogeria w Solaris Center posiada powierzchnię 307,29 m2 i została zlokalizowana na poziomie -1, tuż obok salonu T-Mobile. Na tym samym poziomie znalazł się kolejny nowy najemca – Pepco, z salonem o powierzchni aż 676,1 m2. Pepco to międzynarodowa sieć sklepów oferujących odzież damską, męską i dziecięcą oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku – wszystko dla domu.


Ponadto grupa Kazar Group zdecydowała się zamienić poprzedni salon marki Kazar na nowy koncept – Kazar Studio. To nowa, lifestylowa marka, skierowana do szerokiej grupy odbiorców, w tym zwłaszcza do pokolenia Millenialsów. Nowy salon ma powierzchnię 89,6 m2.


Ale to nie koniec zmian. Po remontach, swoje salony otworzyli stali najemcy Solaris Center. Na zakupy i oglądanie nowych, odświeżonych, a także powiększonych salonów zapraszają Via di Moda, Ochnik oraz Inglot.


Źródło: Savills

26.08.2019


Tagi: Solaris Center, najemca