ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Lidl w nowym parku handlowym Atut w Krakowie

wykres


KG Group – krakowski holding spółek – tworzy w Krakowie przy ulicy Nowohuckiej koncepcję handlową typu mixed use. Do grona najemców parku handlowego Atut obecnego na tym terenie dołączył właśnie Lidl.


Na rozległym obszarze deweloper chce zagwarantować możliwie najkorzystniejszy miks oferty. W ramach wspólnej strefy handlowej funkcjonować będą między innymi: centrum Cracovia Outlet, dwa parki handlowe typu convenience Atut, wielkopowierzchniowy sklep z wyposażeniem wnętrz oraz klub fitness. Na powierzchni ok. 2100 m2 swój sklep otworzy także Lidl.


Cracovia Outlet to nowoczesne centrum outletowe powstające w centralnej części Krakowa w ramach kompleksu handlowego typu mixed-use. Bardzo dobre połączenie z autostradą A4 i drogą ekspresową S7 sprawia, że zakupy będą mogły tu robić także osoby spoza aglomeracji krakowskiej. Nowoczesna architektura obiektu pozostaje w zgodzie z dynamicznie rozwijającymi się w okolicy inwestycjami mieszkaniowymi. Oprócz pokaźnej powierzchni oraz imponującej oferty atutem centrum Cracovia Outlet jest jego zlokalizowanie w ramach powstającego na obszarze 15 ha kompleksu handlowego o łącznej powierzchni ok. 60 000 m2, w skład którego wejdą również 2 parki handlowe Atut z ofertą spożywczą, wyposażenia wnętrz i popularnymi dyskontami. Dodatkowym walorem lokalizacji jest sąsiedztwo innych centrów handlowych i targowo-kongresowych. Na klientów czekać będzie około 2000 miejsc parkingowych. Otwarcie centrum Cracovia Outlet wraz z całym kompleksem handlowym typu mixed-use zaplanowano na pierwszą połowę 2021 roku.


Źródło: KG Group S.A.

23.09.2019


Tagi: park handlowy Atut, Nowohucka, najemca