ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Trei kontynuuje ekspansję w Polsce, otwiera kolejny Vendo Park

wykres


Spółka Trei Real Estate GmbH, należąca do niemieckiej grupy Tengelmann otworzyła w Ostrołęce (woj. mazowieckie) Vendo Park, który jest już trzynastym parkiem handlowym tego dewelopera w Polsce. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 3,8 mln euro.


Vendo Park przy ul. Zielonej w Ostrołęce, którego budowa rozpoczęła się w marcu tego roku, powstał na działce o powierzchni prawie 7 000 mkw. Do dyspozycji najemców zostało oddane 3 100 mkw. nowoczesnej przestrzeni handlowej, którą w całości wynajęły popularne sieci. Wśród nich jest Neonet – marka z branży AGD i RTV oraz KiK oferujący tekstylia, dekoracje i odzież. W gronie najemców znalazły się również marki, które do tej pory nie były obecnie w Ostrołęce. Wraz w Vendo Parkiem w mieście zadebiutowała drogeria Hebe oraz sieci sklepów wielobranżowych Tedi i Dealz. Vendo Park powstał w sąsiedztwie supermarketu Lidl, dzięki czemu bardzo dobrze uzupełnił istniejącą ofertę zakupową.


Vendo Park w Ostrołęce jest wyposażony w duży, wygodny parking, który pomieści ponad 60 samochodów. W ramach inwestycji Trei z własnej inicjatywy i na własny koszt przebudował również fragment ulicy Zielonej na odcinku od ul. Wincentego Witosa do parku handlowego oraz wykonał chodniki. Vendo Park w Ostrołęce to czwarty park handlowy Trei na Mazowszu i trzynasta tego typu inwestycja w Polsce.


- Ostatnie miesiące stoją dla Trei pod znakiem dużego przyspieszenia zarówno, jeśli chodzi o aktualnie prowadzone lub ukończone realizacje, jak i plany dotyczące startów inwestycji w kolejnych miastach. Miesiąc temu z sukcesem otworzyliśmy Vendo Park w Pułtusku, a teraz oddaliśmy projekt w Ostrołęce. Do końca roku planujemy jeszcze co najmniej dwa otwarcia, co więcej prowadzimy obecnie prace projektowe Vendo Parków w Kutnie, Częstochowie, Solcu Kujawskim, Płocku, Inowrocławiu i Władysławowie, które chcemy otworzyć w przyszłym roku - podkreśla Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.


Źródło: Trei Real Estate GmbH

27.09.2019


Tagi: Vendo Park, Ostrołęka


TOP WOMEN

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...