ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

„Aleja Dębowa 17-19” we Wrocławiu

wykres


Projekt mieszkaniowy „Aleja Dębowa 17-19” powstaje na wrocławskim Borku, u zbiegu ulic Ślężnej i alei Dębowej. W październiku bieżącego roku, Nacarat Polska rozpoczął budowę najnowszej inwestycji we Wrocławiu. Prace budowlane zakończą się w styczniu 2021 roku. Generalne wykonawstwo sprawuje firma Spec Bau Polska.


Na działce o powierzchni prawie 10 tysięcy metrów kwadratowych, należącej wcześniej do Orange Polska S.A., powstanie kameralne osiedle składające się z zespołu budynków wielorodzinnych oraz jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wraz z garażami podziemnymi. Aleja Dębowa 17-19 to czwarta inwestycja francuskiego dewelopera we Wrocławiu. Tak, jak wcześniejsze realizacje, projekt osiedla powstał we współpracy z Maćków Pracownia Projektowa.


Na wrocławskim Borku, w bliskim sąsiedztwie Parku Skowroniego i Parku Południowego, powstaną trzy budynki jednorodzinne, w których miejsce znajdzie łącznie 11 domów o powierzchni od 143 do 197 mkw. oraz cztery budynki wielorodzinne, które na 3 kondygnacjach każdego z nich pomieszczą w sumie 30 mieszkań. Pod całą inwestycją znajdzie się parking podziemny z miejscami postojowymi, a każdy budynek zostanie zaopatrzony w panele fotowoltaiczne.


Domy zlokalizowano w głębi działki przy alei Dębowej 19. Na trzech kondygnacjach każdego z nich znajdzie się nawet do 7 pokoi. Do każdego domu przynależeć będzie prywatny ogród o powierzchni od 54 do 109 mkw., do którego można wyjść prosto z salonu. Domy zlokalizowane po zewnętrznych stronach budynków posiadać będą dodatkową loggię na trzeciej kondygnacji, a pod każdym z nich, poza miejscem postojowym dla samochodu, znajdą się dodatkowe powierzchnie przynależne o powierzchni nawet do 64 mkw. W budynkach wielorodzinnych, pod adresem aleja Dębowa 17, powstaną zarówno kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchniach od 27 do 76 mkw. Mieszkania posiadać będą tarasy od wewnętrznej strony działki, a te zlokalizowane na pierwszych kondygnacjach - przydomowy ogród.Źródło: Nacarat Polska

24.10.2019


Tagi: Aleja Dębowa 17-19, Wrocław


TOP WOMEN

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...