ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Największa Zara w Polsce otwarta w Bonarce

wykres


Zara po krótkiej przerwie wraca do Bonarki. Nowy dwupiętrowy salon o powierzchni całkowitej 3600 m2 został zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem marki. Wielkie otwarcie 24 października.


2 piętra i 3600 m2 powierzchni całkowitej - tak prezentuje się największy salon Zary w Polsce. Oprócz wielkości wnętrze lokalu zaskoczy wszystkich designem, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę charakterystyczną dla marki.


– Bardzo się cieszymy z otwarcia salonu Zary w zupełnie nowej odsłonie – mówi Justyna Bartosz, Retail Asset Manager NEPI Rockcastle – Powierzchnia sklepu została powiększona dwukrotnie i jednocześnie całkowicie przebudowana według najnowszego konceptu marki. Dzięki temu klienci Bonarki zyskali dostęp do pełnych kolekcji przy jednoczesnym podwyższeniu komfortu robienia zakupów.


24 października oprócz nowego salonu Zary w Bonarce został również otwarty po przebudowie Stradivarius. Obie marki należą do grupy Inditex.


Zara jest jedną z największych międzynarodowych firm odzieżowych. W jej stylizacjach klasyczne rozwiązania łączą się z inspiracjami prosto ze świata high fashion. Zara jest obecna na kilkudziesięciu rynkach i posiada ponad 2000 salonów.


Źródło: NEPI Rockcastle plc

24.10.2019


Tagi: Bonarka, najemca, sklep