ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Nicola Gillen

foto

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wzmocniła ofertę usług doradczych powołując Nicolę Gillen, specjalistkę w dziedzinie rozwoju środowiska pracy, na nowo utworzone stanowisko Head of Total Workplace, której powierzono zadanie opracowywania prognoz i koordynację działań w tym zakresie w całym regionie EMEA.


Nicola Gillen, z wykształcenia architektka, jest uznawana w branży za czołowy autorytet w dziedzinie rozwoju strategii dotyczących środowiska pracy (workplace strategy), projektów architektonicznych i zarządzania zmianą. Dołącza do zespołu Cushman & Wakefield z firmy AECOM, w której przez ostatnich 20 lat doradzała największym i najbardziej znanym firmom świata, jak osiągnąć wymierne cele biznesowe dzięki odpowiedniemu środowisku pracy. Wśród jej klientów znalazły się takie firmy jak Rolls-Royce, BP i The Esteé Lauder Companies.


Nicola będzie blisko współpracowała w londyńskim biurze firmy z Despiną Katsikakis, Head of Occupier Business Performance, która odpowiada w Cushman & Wakefield za globalną koordynację wszystkich działań w zakresie innowacji i usług związanych ze środowiskiem pracy świadczonych na rzecz najemców i inwestorów.


Nicola Gillen, główna autorka niedawno opublikowanej przez wydawnictwo RIBA we współpracy z AECOM książki pt. „Future Office”, dołączy do firmy Cushman & Wakefield w listopadzie 2019 r.


Źródło: Cushman & Wakefield

25.10.2019


Tagi: Nicola Gillen, Head of Total Workplace