ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Cushman & Wakefield skomercjalizuje nieruchomości dla Cromwell Property Group

wykres


Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wyłącznym agentem komercjalizującym warszawski kompleks biurowy Riverside Park, budynek Grójecka 5, a także gdański kompleks Arkońska Business Park. Nieruchomościami zarządza Cromwell Property Group.


- Riverside Park, Grójecka 5 oraz Arkońska Business Park to obiekty o ugruntowanej pozycji na lokalnych rynkach biurowych. Każdy z nich oferuje wysokiej jakości powierzchnię biurową w dobrze skomunikowanej lokalizacji i przede wszystkim w atrakcyjnej cenie – powiedziała Anna Górska-Kwiatkowska, Partner, Dział Reprezentacji Wynajmujących, Dział Powierzchni Biurowych, Cushman & Wakefield.


Riverside Park to warszawski kompleks biurowy zaprojektowany przez pracownię AukettFitzroyRobinson, zlokalizowany w pobliżu skrzyżowania Trasy Łazienkowskiej oraz Wisłostrady. W dwóch bliźniaczych budynkach klasy A na sześciu kondygnacjach naziemnych znajduje się 12 700 mkw. biur.


Budynek Grójecka 5, zlokalizowany w niedużej odległości od ścisłego centrum Warszawy, oferuje 11 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja Warszawskiej Kolei Dojazdowej i Kolei Mazowieckich. Grójecka 5 oddalona jest o jeden przystanek od stacji metra Rondo Daszyńskiego. W obiekcie oprócz powierzchni biurowej znajdują się także lokale usługowe na parterze budynku.


Arkońska Business Park to gdański nowoczesny kompleks pięciu budynków biurowych klasy A o powierzchni 11 200 mkw. zlokalizowany blisko lotniska im. Lecha Wałęsy, Uniwersytetu Gdańskiego, Hali Olivia i linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Do dyspozycji najemców jest 135 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz 20 miejsc naziemnych. Autorem projektu architektonicznego jest biuro APA Wojciechowski.


- Proces komercjalizacji trzech naszych nieruchomości powierzyliśmy firmie doradczej Cushman & Wakefield. Naszym firmom przyświecają podobne wartości i zależy nam na osiągnięciu jak najlepszych celów. Ponadto cenimy sobie doświadczenie i pełen profesjonalizm ekspertów Cushman & Wakefield, którzy będą dbać o wysoki poziom wynajęcia każdego z obiektów – powiedziała Anna Szymańska, Dyrektor Wynajmu Powierzchni Biurowych w Cromwell Property Group.


Cromwell Property Group to firma zajmująca się inwestowaniem w nieruchomości i zarządzaniem nimi. Prowadzi działalność na trzech kontynentach i dysponuje globalną bazą inwestorów. Na dzień 30 czerwca 2019 roku Cromwell Property Group zarządzała łącznie aktywami o wartości 7,5 mld euro w Australii, Nowej Zelandii i w Europie.


W Europie firma Cromwell zarządza aktywami inwestycyjnymi o wartości 3,9 mld euro w ramach różnych funduszy oraz na zlecenie, obejmującymi ok. 205 nieruchomości i 3 tys. najemców. Siła firmy Cromwell wynika z wiedzy o rynkach nieruchomości, jaką gwarantuje zespół ponad 200 osób pracujących w 20 lokalnych biurach w 12 krajach Europy.


Źródło: Cushman & Wakefield

22.11.2019


Tagi: Riverside Park, Grójecka 5, Arkońska Business Park, komercjalizacja, agent


TOP WOMEN

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...