ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Orsay wynajmuje magazyn w Bielanach Wrocławskich

wykres


Ordipol Sp. z o.o., właściciel sieci sklepów Orsay, rozszerza swoją obecność na wrocławskim rynku magazynowym. Nowe magazyny w parku Hillwood Wrocław Bielany, zajmowane przez firmę od listopada 2019 r., przyczynią się do sprawniejszej obsługi klientów internetowych. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.


Dodatkowa powierzchnia magazynowa ma 6 500 mkw. mieści się w parku Hillwood Wrocław Bielany, który zlokalizowany jest w Bielanach Wrocławskich, 10 km na południowy zachód od centrum Wrocławia, 12 km od międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław-Strachowice. Park zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej numer 35, ok. 2,5 km od węzła „Bielany Wrocławskie” w ramach autostrady A4 oraz obwodnicy Wrocławia A8. Część tego centrum logistycznego objęta jest Specjalną Strefą Ekonomiczną.


Orsay to założona w 1975 roku międzynarodowa firma odzieżowa obecna w 33 krajach. Sieć liczy ponad 700 sklepów w atrakcyjnych lokalizacjach. Firma ma centralę w Willstätt w Niemczech oraz support center we Wrocławiu.


- Firma Orsay intensywnie rozwija biznes e-commerce w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz w krajach Europy Zachodniej. Potrzebna nam jest do tego nowoczesna przestrzeń magazynowa, która będzie uzupełniała dotychczasową infrastrukturę. Ze względów operacyjnych zależało nam na zlokalizowaniu nowej powierzchni jak najbliżej głównego centrum dystrybucyjnego we Wrocławiu – mówi Alina Andrejczuk, Expansion Manager w firmie Ordipol.


- Orsay potrzebował w krótkim terminie powierzchni, która pozwoliłaby na swobodę działania. Korzystając z dobrej znajomości wrocławskiego rynku, przedstawiliśmy klientowi możliwe opcje. O wyborze przesądziła dostępność odpowiedniej powierzchni w Hillwood Wrocław Bielany i elastyczność wynajmującego – mówi Marcin Łukoszko, Starszy doradca ds. realizacji projektów BTS i BTO w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.


Źródło: Cresa Polska

25.11.2019


Tagi: Hillwood Wrocław Bielany, najemca


TOP WOMEN

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...