ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Chris Zeuner

foto

Chris Zeuner został powołany na stanowisko dyrektora niewykonawczego w firmie 7R, będącej jednym z najbardziej aktywnych oraz najszybciej rozwijających się deweloperów przemysłowych i magazynowych w Polsce. Jego wiedza i duże doświadczenie na rynku europejskim będą ważnym wsparciem dla ambitnych celów oraz strategii rozwoju 7R na najbliższe lata.


Obejmując stanowisko niewykonawcze w 7R, Chris Zeuner pozostaje jednocześnie w pełni zaangażowany w swoją obecną rolę w Amstar, gdzie jako dyrektor oddziału europejskiego firmy jest odpowiedzialny za zarządzanie międzynarodową platformą nieruchomości, głównie w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.


- Nawiązanie współpracy z 7R to dla mnie interesująca możliwość zawodowa. Ten polski deweloper należy do pierwszej trójki najbardziej aktywnych graczy rynkowych pod względem budowanej powierzchni magazynowej. Zrealizował również wiele udanych przedsięwzięć wspólnie z lokalnymi oraz międzynarodowymi inwestorami, co razem stanowi solidną podstawę i ogromny potencjał do dalszego rozwoju biznesu 7R powiedział Chris Zeuner.


Chris Zeuner ma ponad 20-letnie doświadczenie w inwestowaniu i zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Przed dołączeniem do Amstar w 2017 r., był szefem biznesu LaSalle Investment Management na Europę Centralną, dyrektorem zarządzającym w JER Partners oraz szefem ds. przejęć i rozwoju biznesu w GE Real Estate dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej.


Źródło: 7R SA

28.11.2019


Tagi: Chris Zeuner, dyrektor niewykonawczy