ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Vendo Park w Łasku otwarty, nowe marki debiutują w mieście

wykres


Trei Real Estate otworzył właśnie Vendo Park w Łasku, który jest tym samym czternastym parkiem handlowym Trei w Polsce. Vendo Park jest w 100% skomercjalizowany, a swoje sklepy otworzyły w nim sieci, które nie były wcześniej obecne w mieście.


W gronie najemców znalazły się marki odzieżowe Top Secret i Sinsay oraz sklep sportowy Martes Sport. Ofertę Vendo Parku uzupełniła też drogeria Hebe, Neonet oferujący artykuły AGD-RTV, a także sieci Action oraz KiK. Park handlowy w Łasku, którego budowa rozpoczęła się w maju, dostarczył łącznie 4 500 mkw. nowoczesnej powierzchni zakupowej, a całkowity koszt jego budowy wyniósł ponad 5,3 mln euro.


Vendo Park w Łasku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem najemców, w momencie startu budowy mieliśmy zajęte 90% powierzchni. Otwieramy siedem sklepów i niezmiernie cieszymy się, że są to marki nowe, których do tej pory w mieście nie było. Zależy nam na tym, aby nasz projekt pełnił funkcję lokalnego centrum zakupowego oraz dostarczał kompleksową ofertę. Park handlowy w Łasku doskonale pokazuje również sukces, jaki odnosi ten format handlowy na polskim rynku – jeszcze do niedawna sieci odzieżowe były obecne tylko w dużych galeriach na terenie największych polskich aglomeracji, a teraz coraz częściej decydują się na ekspansję w ramach mniejszych projektów znajdujących się w miastach poniżej 30 000 tys. mieszkańców - mówi Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.


Vendo Park to dopiero początek inwestycji Trei w Łasku. Na działce o powierzchni ponad 2,6 ha deweloper zrealizuje jeszcze budynek dla restauracji McDonald's, której otwarcie zaplanowano na 2021 r. Tuż obok parku handlowego powstanie również supermarket Lidl, który ma być gotowy w kwietniu przyszłego roku. Vendo Park jest wyposażony w duży parking, który pomieści ok. 130 samochodów, a całość inwestycji dostarczy ponad 260 miejsc parkingowych. Jest to czwarty park handlowy zrealizowany przez Trei w województwie łódzkim, wcześniej inwestor otworzył podobne obiekty w Skierniewicach, oraz dwa w Łodzi.


W tym roku Trei planuje jeszcze otwarcie Vendo Parku w Kobyłce. W budowie znajduje się także park handlowy w Płocku i Jaworze, których otwarcie zaplanowano na przyszły rok.


- W tym roku rozpoczniemy jeszcze budowę parków handlowych w Częstochowie i Solcu Kujawskim. Przyjęta przez nas strategia zakłada otwarcie siedmiu Vendo Parków w przyszłym roku, natomiast w całej Europie dążymy do budowy portfolio 50 obiektów - mówi Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.


Źródło: Trei Real Estate

28.11.2019


Tagi: park handlowy, Vendo Park, Łask


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...