ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Cushman & Wakefield wprowadza dla klientów w Polsce program edukacyjny

wykres


C&W ASSET LAB to warsztaty i spotkania tematyczne, podczas których poruszane są najważniejsze zagadnienia współczesnego rynku nieruchomości komercyjnych. Program został przygotowany z myślą o klientach, którzy na co dzień stawiają czoła wyzwaniom związanym ze zmianami obserwowanymi na rynku nieruchomości komercyjnych.


Rozwiązania, które oferuje Cushman & Wakefield w ramach usług zarządzania nieruchomościami są oparte na bieżącej analizie lokalnych oraz międzynarodowych trendów i pozwalają na wypracowanie szytych na miarę, efektywnych modeli operacyjnych, które mają istotny wpływ na optymalizację portfeli nieruchomości klientów.


- Baczna obserwacja nastrojów oraz koniunktury były dla nas motywacją do stworzenia projektu, który łączy w sobie formułę warsztatów, spotkań eksperckich, analizę case study, a także networking. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, opracowaliśmy wyjątkowy program edukacyjny, który pozwoli im zrozumieć nowe trendy i zachowania konsumentów obserwowanie w ostatnim czasie na polskim rynku – powiedziała dr Zuzanna Paciorkiewicz, MRICS, Dyrektor działu Asset Services, Cushman & Wakefield.


Pierwszy warsztat w ramach programu C&W ASSET LAB odbędzie się w dniu 02.12.2019 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Temat pierwszego spotkania, dotyczy wyzwań branży powierzchni handlowych w odniesieniu do płynności finansowej najemców i jest to: „Dynamika rynku nieruchomości handlowych”. Wśród zaproszonych ekspertów pojawi się Sławomir Lisiecki reprezentujący kancelarię Argon Legal.


- Kompetentny zarządca nieruchomości odpowiedzialny za strategię centrum handlowego, biurowca, magazynu czy hotelu, powinien mieć na uwadze optymalizację kosztów związanych z funkcjonowaniem obiektu i planować konkretne działania operacyjne w perspektywie zarówno krótko-, jak i długoterminowej. Z jednej strony – powinien brać pod uwagę termin obowiązywania umów najmu, które podpisywane są z reguły na okres kilku lat, z drugiej – skupiać się na działaniach tu i teraz, wykazując elastyczność wobec pojawiających się nowych trendów, rosnących oczekiwań konsumentów oraz postępujących zmian. W ramach C&W ASSET LAB chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą oraz wskazywać naszym klientom najbardziej efektywne rozwiązania i narzędzia. Jestem przekonana, że ten nowy projekt, który idealnie wpisuje się w komplementarność naszej oferty, będzie stanowił dla naszych klientów unikalną wartość dodaną – podkreśla Joanna Kłusek, Partner, Retail Asset Services w Cushman & Wakefield.


C&W ASSET LAB | AGENDA SPOTKANIA W DNIU 02.12.2019 R.

- Dynamika rynku nieruchomości handlowych

- Analiza kondycji branży retail i trendów na nią wpływających

- „Przedpole” upadłości – „syndromy” po stronie najemcy

- Co robić, gdy nasz najemca znajduje się w upadłości / restrukturyzacji

- Odzyskanie należności / odzyskanie lokalu

- Studia przypadków - polskie i zagraniczne

- „Winter is coming” – jak przygotować portfolio na czasy recesji

- Najlepsze praktyki z perspektywy zarządcy


Źródło: Cushman & Wakefield

29.11.2019


Tagi: warsztaty dla klientów, C&W ASSET LAB, program edukacyjny


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...