ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

N-Park w Gorzowie Wielkopolskim z pozwoleniem na budowę

wykres


Kolejny N-Park w portfelu firmy Napollo wkrótce w realizacji. Inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę. Start realizacji zaplanowany jest na I kwartał 2020 roku, a otwarcie nastąpi po ok. 12 miesiącach.


Projektowana powierzchnia najmu N-Parku to ok. 6000 mkw. Znaleźć się tu mają m.in. popularny market spożywczy, znana drogeria, sklep z elektroniką i artykułami gospodarstwa domowego, sportowy, z modą rodzinną, akcesoriami, wyposażeniem wnętrz, księgarnia, usługi i gastronomia. Proces komercjalizacji jest obecnie w toku. N-Park powstanie w północno-wschodniej części miasta, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych - ul. Pomorskiej u zbiegu z ul. Chemiczną, w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych i znaczących zakładów pracy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a także znany market spożywczy. N-Park wzbogaci tę lokalizację o wielobranżową ofertę, dzięki której powstanie tu nowa destynacja zakupowa.


– Usytuowanie i projekt N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim bardzo dobrze wpisują się w koncept codziennych zakupów. Centrum powstanie w pobliżu gęstej zabudowy mieszkaniowej. W strefie jego bezpośredniego oddziaływania, obejmującej czas dojazdu do 5 minut, mieszka ok. 22,6 tys. osób. Projektowany zestaw najemców to oferta zaspokajająca zarówno bieżące potrzeby zakupowe jak i incydentalne – mówi Katarzyna Rzetecka, Dyrektor Zarządzający Napollo Retail Development, Członek Zarządu. – Jesteśmy przekonani, że z uwagi na bardzo dogodny dostęp oraz asortyment w kluczowych kategoriach handlowych miejsce to szybko zyska na popularności. Przełoży się to na wzrost potencjału biznesowego lokalizacji, który wykreujemy wraz z otwarciem N-Parku, a co za tym idzie otworzy się dla nas możliwość realizacji drugiego etapu projektu, dodatkowo poszerzającego ofertę – dodaje Katarzyna Rzetecka.


N-Parki firmy Napollo działają już m.in. w Warszawie, w aglomeracji warszawskiej i we Wrocławiu. Kolejne otwarcia przewidziane są, prócz Gorzowa Wielkopolskiego, we Wrocławiu i jego okolicach.


Źródło: Napollo

06.12.2019


Tagi: N-Park, Gorzów Wlkp


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...