ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Dekoria od 2020 roku w Domotece

wykres


Marka Dekoria, oferująca szeroki asortyment artykułów dekoracyjnych, zajmie 856 m kw. powierzchni handlowej w Domotece – warszawskim centrum wyposażenia wnętrz w segmencie premium. Najemca pojawi się w Centrum w pierwszym kwartale 2020 roku. Właściciela obiektu Fundusz Pradera European Retail Parks reprezentowała w transakcji międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.


Dekoria jest polską marką działającą w branży dekoracji wnętrz od ponad czternastu lat. Ma jeden sklep stacjonarny w kraju, jednak najwyższa sprzedaż odbywa się za pośrednictwem e-sklepów, z czego największy dekoria.pl obejmuje rynek polski oraz 12 prowadzonych za granicą. Firma specjalizuje się w szyciu dekoracji tekstylnych na wymiar zamawianych drogą online. W swojej kompleksowej ofercie ma ponad 50 tysięcy produktów do aranżacji wnętrz – oprócz zasłon, firan, rolet i innych dekoracji tkaninowych także meble, lampy, dywany oraz dodatki dekoracyjne np. obrazy, zegary, lustra. Wyposażenie sklepu, oprócz zaaranżowanych zgodnie z najnowszymi trendami pomieszczeń, będzie obejmowało również ekrany dotykowe z informacjami o całym asortymencie oraz infokioski umożliwiające klientom indywidualną konfigurację produktów.


Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości poświęcony wyposażeniu wnętrz. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, ma w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Klienci Domoteki, poza wyposażeniem do wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania, znajdą tu także bogatą gamę usług, kompetentny personel, a przede wszystkim inspiracje i wiedzę wzorniczą. Właścicielem Domoteki jest fundusz Pradera European Retail Parks należący do Pradery – wiodącego na rynku specjalistycznego funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart jest 3,1 miliardów euro i zawiera centra i parki handlowe w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2200 sklepów.


Źródło: Cushman & Wakefield

10.12.2019


Tagi: Domoteka, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

PlanRadar wchodzi na polski rynek. Aplikacja pozwala na zdalne, a jednocześnie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...