ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Agnieszka Nowak

foto

Firma MVGM poinformowała o nominacji Agnieszki Nowak na stanowisko dyrektora działu zarządzania nieruchomościami handlowymi. Ten ważny transfer wydarza się niedługo po finalizacji umowy z JLL, w rezultacie której MVGM powiększył swój zespół o 120 wyspecjalizowanych w obszarze zarządzania nieruchomościami ekspertów, osób z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy w jednej z najbardziej renomowanych firm real estate na świecie.


Z chwilą objęcia nowego stanowiska Agnieszka Nowak staje się odpowiedzialna za zarządzanie portfolio 37 obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 430 000 mkw. Wśród nich znajduje się między innymi Forum Gliwice należące do funduszu DEKA Immobilien czy Galeria Wisła, której właścicielem jest Invel Real Estate Management/Castlelake. Zespół MVGM świadczy usługi związane z całym cyklem życia nieruchomości handlowych. Należy do nich zarządzanie relacjami z najemcami, przygotowywanie i egzekucja strategii marketingowych, usługi zarządzania projektami, zarządzanie operacyjne i techniczne oraz obsługa procesów administracyjnych.


Agnieszka Nowak posiada kilkanaście lat doświadczenia w branży nieruchomości handlowych. Swoją karierę rozpoczęła od objęcia stanowiska dyrektora marketingu łódzkiej Manufaktury, pierwszego projektu mixed-use o takiej skali w Polsce. W 2012 roku przeniosła się do Rosji, obejmując stanowisko szefa marketingu Galerii w Sankt Petersburgu, a następnie w Ałma-acie / Almaty, stolicy Kazachstanu, gdzie została dyrektorem zarządzającym centrum Esentai Mall. W 2016 roku wróciła do Polski, zajmując stanowisko dyrektora zarządzającego Galerii Północnej w Warszawie.


Źródło: MVGM

16.12.2019


Tagi: Agnieszka Nowak, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami handlowymi