ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Citylink rozpoczyna budowę magazynów Small Buissnes Units (SBU) w stolicy Dolnego Śląska

wykres


W północno-zachodniej części Wrocławia, tuż przy wrocławskim stadionie, jedynie 300 metrów od autostrady A8 i kilka kilometrów od wrocławskiego lotniska, CL Property Sp. z o.o. rusza z budową Citylink Wrocław Stadion, czyli nowoczesnych magazynów Small Buissnes Units (SBU) wraz z reprezentacyjnymi biurami. Obiekt zaoferuje ponad 10 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowych. Najemcy mogą skorzystać z powierzchni biurowych elastycznie dopasowanych do potrzeb klienta, od najmniejszych do nawet prawie 2 000 m2, także magazynowo-wystawienniczych od 499 m2.


Wrocław to aglomeracja z ogromnym potencjałem . Lokalizacja magazynów przy ulicy Szczecińskiej gwarantuje najemcom komfortowy dostęp nie tylko do głównych arterii drogowych, ale także do kilku linii tramwajowych i autobusowych oraz stacji PKP.


- Działka, którą oddajemy pod zabudowę ma idealne parametry dla naszych najemców. Znajduje się nie tylko blisko autostrady A8 ale także jest świetnie skomunikowana z autostradą A4 i lotniskiem, co umożliwi bardzo szybką dystrybucję towarów w ramach Last Mile Logistics. Wybierając teren, bardzo ważna była dla nas także komunikacja miejska, aby pracownicy naszych najemców mogli komfortowo dotrzeć do miejsca pracy – mówi Michał Starybrat Dyrektor ds. rozwoju Citylink.


wykres


Obiekt we Wrocławiu składa się z dwóch części: trzykondygnacyjnego budynku biurowego o wysokim standardzie wykończenia oraz jednokondygnacyjnej hali magazynowej z pomieszczeniami socjalno-biurowymi i reprezentacyjnymi budynkami biurowymi przyległymi do hali.


- Sama hala produkcyjno – magazynowa jest budowana w technologii żelbetowej z kratownicą stalową oraz konstrukcją tradycyjną żelbetową, ze ścianami murowanymi w przypadku budynku biurowego i wydzielonych biurowców przy hali. W kwestii ogrzewania dajemy klientom wybór: wysokowydajne promienniki gazowe podczerwieni albo nagrzewnice gazowe. Magazyny będą także wyposażone w ruchome platformy przeładunkowe i bramy z poziomu zero do obsługi samochodów dostawczych - mówi Robert Pykacz Dyrektor techniczny Citylink.


wykres


Budynek magazynowo -biurowo-wystawienniczy zostanie oddany do użytku w III kwartale 2020 roku. Aktualnie na terenie zakończyły się prace rozbiórkowe i jest on przygotowywany do rozpoczęcia prac ziemnych.


- We wrześniu 2019 roku otrzymaliśmy pozwolenie na budowę. Niezwłocznie przystąpiliśmy do przygotowania terenu pod zabudowę. Prace posuwają się sukcesywnie , aby już we wrześniu 2020 roku oddać magazyny i biura najemcom. W tej chwili możliwe jeszcze są zmiany w poszczególnych projektach, prowadzące do zindywidualizowania powierzchni. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego wsłuchujemy się w jego potrzeby i każdą powierzchnię dopasowujemy do jego potrzeb. Chcemy, aby najemca miał wpływ nie tylko na wielkość wynajmowanej powierzchni, ale także na aranżację wnętrz i ilość udogodnień, których będzie potrzebował – mówi Michał Starybrat Dyrektor ds. rozwoju Citylink.


Źródło: CL Property Sp. z o.o.

05.01.2020


Tagi: Small Buissnes Units, Citylink Wrocław Stadion


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...