ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Michał Proński

foto

Od stycznia 2020 na czele szybko rozwijającego się działu Asset Management CPI Property Group stanął nowy dyrektor – Michał Proński.


Michał Proński posiada ponad 18-letnie interdyscyplinarne doświadczenie na rynku nieruchomości z zakresu: zarządzania aktywami, administracji nieruchomościami korporacyjnymi, inwestycji, a także leasingu, pośrednictwa, wycen i badania rynku.


Absolwent Zarządzania; większość swego życia zawodowego spędził w Ameryce Północnej, między innymi w Colliers International, następnie w filii Gazit-Globe, a ostatnie kilka lat przed przeprowadzką do Polski – w dziale nieruchomości Scotiabank (międzynarodowego banku z siedzibą w Toronto i oddziałami w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji), gdzie pracował przy obsłudze portfela, w skład którego wchodziło 2.5 mln mkw. biur. W Polsce pracuje od 2 lat. Do tej pory zarządzał działaniami operacyjnymi polskiego oddziału brytyjskiej spółki Sharow Capital, obsługującej jeden z funduszy Benson Elliot. Do CPI Property Group dołączył wraz z początkiem 2020 r.


Źródło: CPI Property Group

16.01.2020


Tagi: Michał Proński, dyrektor Asset Management