ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

I etap Ideal Idea City Parku z pozwoleniem na użytkowanie

wykres


Pierwsze dwa – spośród docelowych czterech – budynki magazynowo-biurowe I etapu inwestycji pn. Ideal Idea City Park otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Deweloperem jest JDA Investment – spółka powiązana kapitałowo i personalnie z Ideal Idea Formad (IIF). Podzielona na dwa etapy budowa została zainicjowana w marcu 2019 roku.


Park stanął na granicy Warszawy i Raszyna. Jego etap I objął hale H1 i H2. Swoje magazyny i biura znalazło w nich dziewięć firm. Obie hale są skomercjalizowane w stu procentach. Łączna powierzchnia najmu hal magazynowych wyniosła w H1 i H2 blisko 9000 mkw., natomiast powierzchnie biurowe objęły w obu halach ponad 2600 mkw.


- Jako wieloletni baczny obserwator i analityk sektora SBU w branży magazynowo-biurowej tak w Polsce, jak i na świecie mogę stwierdzić, że komercjalizacja I etapu City Parku przebiegła w rekordowo szybkim tempie co najmniej w historii naszej firmy, a myślę, że także w skali kraju mógł to być swoisty rekord. Nowatorskie projekty – a takim jest City Park – rządzą się w tej branży swoimi regułami i tutaj nic nie biegnie błyskawicznie już choćby ze względu na procesy dostosowawcze modułów magazynowych i biurowych pod bardzo wymagające specyfikacje najemców. W tych warunkach skomercjalizowanie blisko 12 tys. mkw. w sektorze SBU w ciągu niespełna 11 miesięcy należy poczytywać za rzadki i duży sukces. Ponieważ koncepcję City Parku w stu procentach przeszczepiamy obecnie na grunt Wrocławia mam zatem nadzieję, że będzie to także znaczący sygnał dla naszych dolnośląskich partnerów już obecnie zainteresowanych naszym obiektem przygotowywanym przy porcie lotniczym – mówi prezes IIF Jędrzej Dużyński.


Ideal Idea Formad jest w Polsce jednym z prekursorów konceptu SBU i krajowym liderem konceptu budynków łączących funkcję magazynową z najwyższej jakości biurem o standardzie klasy A. Daje to olbrzymią elastyczność techniczną, konfiguracyjną, funkcjonalną i kosztową skorelowaną z coraz popularniejszym miejskim trendem na powierzchnie LMD. Właśnie owo „Last Mile Delivery”, LMD, także legło u podstaw projektowania City Parku.


Źródło: Ideal Idea Formad

16.01.2020


Tagi: Ideal Idea City Park


BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

IntraLog Poland 2020