ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Mikołaj Niemczycki

foto

1 lutego 2020 roku do działu rynków kapitałowych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączył Mikołaj Niemczycki, który objął stanowisko Associate i jest odpowiedzialny za rozwój biznesu oraz pośrednictwo w sprzedaży głównie budynków biurowych, a także wspieranie inicjatyw w sektorze nieruchomości alternatywnych.


Mikołaj Niemczycki, Associate, dołączył do firmy Cushman & Wakefield w dziale powierzchni biurowych pod koniec 2014 roku. Ma ponad pięcioletnie doświadczenie w reprezentacji najemców w transakcjach najmu powierzchni biurowych i doradztwie na rzecz właścicieli nieruchomości oraz specjalizuje się w obszarach związanych z coworkingiem i nowymi technologiami na rynku nieruchomości komercyjnych (proptech). Pełniąc funkcję Coworking Clients Manager, Mikołaj odegrał kluczową rolę w zdobyciu przez Cushman & Wakefield pozycji lidera na rynku najmu elastycznego w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W latach 2018-2019 roku uczestniczył w akwizycjach łącznie 68 tys. mkw. powierzchni dla operatorów coworkingowych, między innymi dla WeWork i Chasopys. Mikołaj był liderem projektu obejmującego strategiczne partnerstwo pomiędzy firmą Cushman & Wakefield a polskim start-upem w segmencie proptech ShareSpace, którego celem było promowanie i rozwój nowych komercyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających najemcom zawieranie transakcji najmu elastycznych biur poprzez platformę online. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za wspieranie rozwoju biznesu w dziale rynków kapitałowych oraz świadczenie usług pośrednictwa i doradztwa przy transakcjach sprzedaży budynków biurowych i nieruchomości alternatywnych.


Mikołaj jest absolwentem Uniwersytetu Warwick w Wielkiej Brytanii, na którym ukończył studia licencjackie na kierunku historia. Uzyskał także tytuł magistra biznesu (finanse i rachunkowość) w Warwick Business School.


Źródło: Cushman & Wakefield

06.02.2020


Tagi: Mikołaj Niemczycki, Associate, dział rynków kapitałowych