ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Piotr Krawczyński

foto

Piotr Krawczyński, menedżer z wieloletnim doświadczeniem na rynku inwestycyjnym i nieruchomościowym, został powołany na stanowisko CEO w DeA Capital Real Estate Poland. Będzie odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii DeA Capital Real Estate Poland na rynku polskim, a także utworzenie i zarządzanie lokalną platformą.


DeA Capital Real Estate Poland jest wspólnym przedsięwzięciem (joint venture) pomiędzy DeA Capital a MK Holding, spółkę holdingową kontrolującą Książek Holding.


Piotr Krawczyński ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku private equity i na rynku inwestycyjnym, z czego ponad 10-letnie doświadczenie dotyczy wyłącznie nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do DeA Capital Real Estate Poland był Szefem Działu Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate. Wcześniej, do 2015 roku, Piotr pracował w Grupie Kulczyk Investments przez prawie 18 lat. W tym okresie Piotr zajmował różne stanowiska, w tym między innymi Dyrektora Zarządzającego Kulczyk Silverstein Properties oraz Kulczyk Real Estate Holding. Piotr pełni także funkcje w radach nadzorczych, w tym w spółkach giełdowych. Piotr ukończył Politechnikę Warszawską (mgr inż.) i studia podyplomowe (Executive Studies in Finance) w Szkole Głównej Handlowej i EY. Od 2016 roku posiada tytuł CCIM.


DeA Capital Real Estate Poland rozpocznie działalność w marcu 2020 r.


Źródło: DeA Capital Real Estate Poland

13.02.2020


Tagi: Piotr Krawczyński, CEO