ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Dailyfruits pierwszym najemcą magazynów Citylink Wrocław Stadion

wykres


We Wrocławiu Dailyfruits potrzebowała niespełna 1100 mkw powierzchni magazynowej z możliwością samodzielnej adaptacji do budowy chłodni o różnych temperaturach oraz powierzchni biurowej. W transakcji najemcy doradzała firma AXI IMMO.


- Poszukiwaliśmy magazynu mniej więcej w tej części Wrocławia. Kluczowe było dobre połączenie z obwodnicą i łatwy dojazd do miasta. Na plus dla tej lokalizacji była bliskość przystanków komunikacji miejskiej – co ułatwi dojazd do pracy pracownikom. Na korzyść Citylink spośród innych ofert przemawiał też fakt, ze zaoferowali odpowiadające nam powierzchnie w deweloperskim standardzie i mogliśmy zrobić kilka adaptacji. Dzięki temu idealnie dopasowaliśmy magazyn do naszych procesów biznesowych - mówi Bartosz Krudysz, współwłaściciel firmy Dailyfruits.


Citylink Wrocław Stadion to powierzchnie magazynowo -biurowo-wystawiennicze, które powstają tuż przy wrocławskiej obwodnicy w oparciu o najnowsze technologie. Łącznie obiekt przyjmie najemców na powierzchni ponad 10 500 mkw a wynajem magazynów rozpoczyna się już od 500 mkw. Lokalizacja blisko centrum miasta oraz możliwości adaptacyjne obiektu pod różne branże sprawia, że Citylink Wrocław Stadion wyróżnia się na tle konkurencji Small Business Units.


- Cieszymy się, że to właśnie Dailyfruits stał się naszym pierwszym najemcą we Wrocławiu, gdyż cel i misja firmy bardzo nam odpowiadały, a magazyn idealnie spełniał wymagania klienta. Byliśmy przekonani, że pod względem lokalizacji oraz możliwości technicznych nasz obiekt spotka się z zainteresowaniem. Dzięki wspólnym ustaleniom, Dailyfruits otrzyma od Citylink ponadstandardowe udogodnienia, które zminimalizują czas załadunku mi.in. zadaszoną i oświetloną rampę dla samochodów dostawczych oraz dostosowanie instalacji elektrycznych i sanitarnych do optymalizacji codziennych operacji. Wyrazem uznania i zaufania ze strony Dailyfruits jest podpisanie umowy na 6 lat oraz zainteresowanie możliwością rozszerzenia współpracy na obiekt Citylink Łódź, którego budowę niebawem rozpoczniemy. Podziękowania za koordynacje i wsparcie należą się firmie doradczej AXI IMMO, która pośredniczyła w rozmowach i ustaleniach między Citylink a Dailyfruits i doprowadziła do podpisania umowy -mówi Michał Starybrat Dyrektor ds.rozwoju Citylink.


- Obiekty na terenie Wrocławia umożliwiające szybką dostawę do klientów końcowych zyskują na popularności. Trend związany z rozwojem logistyki miejskiej w najbliższych latach, będzie ważnym elementem w organizacji łańcuchów dostaw, na czym będą zyskiwać takie projekty jak Citylink - dodaje Sylwia Jagódka z AXI IMMO.


Obiekt Citylink Wrocław Stadion zostanie oddany do użytku w III/IV kw.2020 roku. Nowoczesny zespół magazynowo -biurowo- wystawienniczy wyposażony zostanie w oświetlenie LED, doświetlenie światłem dziennym w strefie rozładunkowej, bramy wjazdowe z poziomu „0” oraz destryfikatory. Odporność ogniowa będzie na poziomie 2 000 MJ/mkw. Do momentu rozpoczęcia prac budowanych Citylink daje możliwość elastycznego dostosowania oferowanych powierzchni do wymagań najemcy.


Źródło: CL Property

13.02.2020


Tagi: Citylink Wrocław Stadion, magazyn, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...