ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

4 nowe umowy najmu w STOP SHOP Siedlce

IMMOFINANZ, właściciel czołowej europejskiej marki parków handlowych STOP SHOP upublicznił kolejne cztery sfinalizowane umowy najmu dla realizowanego aktualnie projektu tego typu w Siedlcach. Dotyczą one takich marek jak TEDi, Dealz, Kakadu i Vision Express.


Łącznie najemcy Ci zajmą w STOP SHOP-ie ok. 2.000 m kw. debiutując jednocześnie na mapie handlowej Siedlec. Na placu budowy parku handlowego aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe, a duża część najemców już przejęła swoje powierzchnie. Otwarcie planowane jest w pierwszych tygodniach wiosny.


Marka TEDi oferuje szeroki, zaskakujący wybór – od artykułów dekoracyjnych, przez piśmiennicze i gospodarstwa domowego po akcesoria DIY. W STOP SHOP Siedlce zaprezentuje swoją ofertę na powierzchni niemal 1.200 m kw.


Drugi z debiutantów w Siedlcach - marka Dealz, oferuje szeroki asortyment ponad 3.000 produktów znanych marek, w tym artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. W siedleckim parku handlowym Dealz zajmie powierzchnię niemal 550 m kw.


Kolejną marką, która zainicjuje swoją działalność w Siedlcach dzięki otwarciu w STOP SHOP, będzie sieć sklepów zoologicznych Kakadu. Łączna powierzchnia najmu w tym przypadku wynosi ponad 230 m kw. Ostatnim z nowicjuszy w STOP SHOP Siedlce będzie lider w branży optycznej, Vision Express.


Źródło: IMMOFINANZ

17.02.2020


Tagi: Galeria Renova, najemca, sklep