ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Uniq Logistic wynajmuje magazyn w Prologis Park Łódź

wykres


Polski operator logistyczny Uniq Logistic wynajął 6 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Łódź. W transakcji najemcy doradzała firma Axi Immo.


- Przy poszukiwaniu powierzchni logistycznej kluczowa była dla nas lokalizacja parku oraz jakość nieruchomości. Prologis Park Łódź znajduje się w okolicach geograficznego środka Polski, co sprawia, że jest to dla nas doskonały węzeł transportowo-logistyczny. Wysoki standard, w jakim została wykonana inwestycja oraz szeroki zakres usług oferowanych w parku pomogły nam w podjęciu jednoznacznej decyzji – powiedział Jarosław Płusa, prezes Uniq Logistic.


- W naszym łódzkim parku stawiamy na nowoczesną infrastrukturę oraz zrównoważone rozwiązania, oferujemy też liczne narzędzia ułatwiające zarządzanie nieruchomością. Nasz klient docenił też bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej. W sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, co umożliwia pracownikom szybki i łatwy dojazd do pracy – podkreśla Kamila Pruk, senior leasing manager Prologis.


- Klient miał dokładnie sprecyzowane parametry dotyczące nowego obiektu magazynowego, spośród przedstawionych propozycji oferta parku Prologis okazała się najlepsza ze względu na dogodną lokalizację blisko centrali firmy, bardzo dobrą ekspozycję z drogi, jak też standard powierzchni – powiedział Hubert Wojtera, Dyrektor Industrial & Logistic w Axi Immo.


Park docelowo zajmie 93 000 metrów kwadratowych przeznaczonych na najwyższej klasy magazyny oraz reprezentacyjne biura, których wyposażenie będzie dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.


Zlokalizowany jest w dzielnicy Widzew - Olechów, zaledwie trzy kilometry od autostrady A1 (Katowice- Łódź-Gdańsk), 12 kilometrów od centrum Łodzi i 21 kilometrów od węzła Stryków (skrzyżowanie autostrad A1 i A2).


Źródło: Prologis

20.02.2020


Tagi: Prologis Park Łódź, najemca


TOP WOMEN

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...