ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Marcin Zaskurski

foto

W lutym zespół CPIPG Polska powiększył się o dziewięciu nowych pracowników, wśród nich, do firmy dołączył Marcin Zaskurski, który objął stanowisko Head of Legal M&A i będzie odpowiadał za doradztwo prawne przy nowych akwizycjach, jak również projektach inwestycyjnych realizowanych przez CPI Property Group w Polsce.


Marcin Zaskurski jest związany z branżą nieruchomości od ponad dziesięciu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w kancelarii Clifford Chance, gdzie doradzał firmom z sektora przy zakupie i sprzedaży nieruchomości oraz w firmie TPA- Horwath Sztuba Kaczmarek jako doradca podatkowy. W ostatnich latach był szefem działu prawnego w firmie Neinver, gdzie zarządzał zespołem prawników i odpowiadał za obsługę projektów firmy w Polsce i Europie Północnej. Marcin jest radcą prawnym, ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.


W CPI Property Group Poland, Marcin Zaskurski będzie nadzorował wszystkie kwestie prawne związane z nowymi akwizycjami spółki jak również nowymi inwestycjami i kwestiami budowlanymi.


Źródło: CPI Property Group Poland

27.02.2020


Tagi: Marcin Zaskurski, Head of Legal M&A