ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Real Estate Case Day 2020

wykres


Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedza na temat rynku nieruchomości i 3 dni wartościowych warsztatów – tak w skrócie można opisać Real Estate Case Day 2020.


Pod koniec marca wszystkich entuzjastów rynku nieruchomości czeka nie lada atrakcja. Mowa oczywiście o XII już edycji Real Estate Case Day, jednego z flagowych projektów Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji i Nieruchomości działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wydarzenie będzie się składać z 3 dni praktycznych warsztatów, prowadzonych i przygotowanych przez czołowych przedstawicieli branży Real Estate. Wśród tegorocznych partnerów warto wymienić takie podmioty jak m.in. Cushman & Wakefield, Globalworth, Colliers, BNP Paribas Real Estate, Unibail-Rodamco-Westfield, Savills czy JLL.


Warsztaty w formie case study będą odbywać się od 25 do 27 marca w warszawskich siedzibach liderów rynku nieruchomości. Ich tematyka będzie dotyczyć najlepszych praktyk w zakresie finansowania, inwestowania, obrotu i zarządzania nieruchomościami. Już po raz 12 zapraszamy do współpracy wybitnych specjalistów z najbardziej uznanych firm, aby podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem codziennej problematyki sektora nieruchomości z najzdolniejszymi przedstawicielami młodego pokolenia.


Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości to prężnie działająca organizacja studencka Szkoły Głównej Handlowej, mogąca pochwalić się ponad 15-letnią historią oraz dziesiątkami zrealizowanych projektów. Koło od wielu lat współpracuje z wiodącymi firmami z branży Real Estate zarówno z Polski, jak zza granicy. SKN Inwestycji i Nieruchomości może także poszczycić się owocną współpracą z zaprzyjaźnionymi organizacjami naukowymi m.in. z Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Uniwersytetu Łódzkiego.


RECD 2020 będzie, kolejną już, unikalną okazją do zdobycia wiedzy, doświadczenia i kontaktów w środowisku sympatyków branży nieruchomości, jak również do poznania najnowszych trendów i rozwiązań obserwowanych na rynku. Gorąco zachęcamy do śledzenia strony RECD na Facebooku, gdzie pojawiać się będą szczegóły odnośnie zapisów, jak i samego wydarzenia.


Źródło: Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

29.02.2020


Tagi: Real Estate Case Day 2020


TOP WOMEN

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...