ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Paweł Sapek

foto

Paweł Sapek jako Regional Head na Europę Środkową w Prologis będzie odpowiedzialny za stabilne przywództwo zespołu i wprowadzenie regionu na nowe ścieżki rozwoju. Będzie odpowiadał za portfolio firmy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech, o łącznej powierzchni 4,2 mln metrów kwadratowych. Ponadto będzie prowadził polski oddział Prologis oraz bezpośrednio nadzorował działalność na Węgrzech.


Paweł Sapek ma ponad 23-letnie doświadczenie w nieruchomościach i budownictwie. Z Prologis związany jest od 2015 roku, gdzie jako Country Manager nadzorował działalność inwestycyjną i operacyjną spółki w Polsce.


- W ciągu ostatnich pięciu lat Paweł w znaczący sposób przyczynił się do wzmocnienia pozycji Prologis w regionie, zwiększając koncentrację na potrzebach klientów i tworząc z nimi długotrwałe, partnerskie relacje. Ciężka praca Pawła oraz jego oddanie zostały odzwierciedlone w wynikach Prologis w Europie Środkowej, są jednocześnie zapowiedzią pozytywnych wyników w przyszłości – powiedział Ben Bannatyne, prezes Prologis w Europie.


Paweł Sapek ukończył studia na kierunku Marketing i Zarządzanie w Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


W 2019 roku Królewskie Stowarzyszenie Dyplomowanych Rzeczoznawców uhonorowało go prestiżowym tytułem Fellow of RICS (FRICS) za wybitne indywidualne osiągnięcia w branży.


Źródło: Prologis

03.03.02.2020


Tagi: Paweł Sapek, Regional Head na Europę Środkową