ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Pierwsi najemcy budynku Dyrekcji Stoczni Cesarskiej

wykres


Choć remont nadal trwa, budynek Dyrekcji Stoczni Cesarskiej zyskał już pierwszych najemców. Umowy podpisały firmy Seatech Engineering Sp. z o.o. oraz Yetiz Interactive Sp. z o.o. Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.


Powierzchnię 470 mkw. w budynku Dyrekcji zajmie firma Seatech Engineering. Przedsiębiorstwo rozwija się w branży okrętowej i skupia głównie na projektowaniu statków wysoko wyspecjalizowanych, takich jak statki sejsmiczne, rybackie, czy badawcze. Kolejną firmą, która ulokuje swoje biuro w zmodernizowanym budynku Dyrekcji, będzie Yetiz Interactive, agencja interaktywna zajmująca się budowaniem skutecznej komunikacji w Internecie. Najemca zajmie powierzchnię 210 mkw.


Budynek Dyrekcji to jeden z najstarszych obiektów położonych na obszarze Stoczni Cesarskiej. Jest on istotny szczególnie ze względu na udział w wielu historycznych i politycznych wydarzeniach związanych z Solidarnością. Do 2002 roku na pierwszym piętrze mieściło się biuro dyrektora Stoczni. Obecnie, obiekt przechodzi rewitalizację, która ma zakończyć się w III kwartale tego roku. Choć do otwarcia nowej przestrzeni jeszcze kilka miesięcy, pierwsi najemcy podpisali już umowy.


Całkowita powierzchnia użytkowa obiektu Dyrekcji wyniesie 4000 mkw. i tak jak dotychczas będzie pełniła funkcję biurową. Dedykowana jest przede wszystkim małym firmom oraz start-upom. Poza powierzchnią biurową, przygotowywane są strefy relaksu, współdzielone sale konferencyjne, kawiarnia i współdzielone aneksy kuchenne. Będzie tam również miejsce do organizacji konferencji, wystaw i imprez. Przestrzeń co-workingowa znajdzie się na dwóch najwyższych, dotychczas wyłączonych z użytkowania, piętrach budynku.


Źródło: Cushman & Wakefield

04.03.02.2020


Tagi: Dyrekcja Stoczni Cesarskiej, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...