ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

W marcu otworzą pierwszy sklep EUROSPAR w Płocku

wykres


Nowy operator spożywczy zadebiutuje w Galerii Wisła już 17 marca tego roku. Całe centrum przechodzi natomiast proces rekomercjalizacji, aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów. W procesach negocjacyjnych właścicielowi Galerii Wisła, firmie Invel Real Estate/Castlelake, doradzają eksperci z agencji JLL. Zarządcą centrum jest firma MVGM.


- W lokalu zajmowanym aktualnie przez Piotra i Pawła rozpoczęły się prace modernizacyjne. Docelowo EUROPSPAR będzie działał na powierzchni 1 600 mkw. SPAR w Galerii Wisła będzie pierwszym z marketów sieci w Płocku - mówi Mariusz Czerwiak, Dyrektor, Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.


Otwarcie EUROSPAR będzie jednocześnie zakończeniem kolejnego etapu repozycjonowania centrum.


- Galeria Wisła przechodzi obecnie zmiany w zakresie portfolio najemców, czego przykładem jest wzbogacenie jej oferty modowej, obuwniczej i sportowej. Na początku lutego swój salon otworzyła tutaj marka Martes Sport, a w ostatnich miesiącach TKMaxx, CCC, Kazar Studio, Prima Moda i Me Like You Pink. Dodatkowo, swoje umowy przedłużyło 30 najemców, a wielu z nich zdecydowało się na powiększenie metrażu sklepów. Przykładem jest BIG STAR, Monnari i Rossmann”, dodaje Mariusz Czerwiak.


Otwarta 2008 roku Galeria Wisła była pierwszym nowoczesnym centrum handlowo - rozrywkowym w regionie. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 100 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową centrum jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach.


Źródło: JLL

05.03.2020


Tagi: Galeria Wisła, najemca, sklep