ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Trei Real Estate zbuduje więcej mieszkań

wykres


Trei Real Estate GmbH (grupa Trei Real Estate), międzynarodowy inwestor, deweloper i zarządca nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych z Niemiec, prowadzi obecnie łącznie osiem projektów mieszkaniowych w Polsce, Czechach, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Deweloper zakończył prace budowlane w ramach I etapu swojego pierwszego w Polsce projektu mieszkaniowego we Wrocławiu. Budowa drugiego etapu ruszy w czerwcu 2020 r.


Pepijn Morshuis, CEO grupy Trei Real Estate, komentuje: - Po udanym debiucie na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Stanach Zjednoczonych, z pierwszym osiedlem w Charlotte w Karolinie Północnej zainicjowanym pod koniec 2018 r., konsekwentnie realizujemy naszą strategię deweloperską rozpoczynając w Charleston kolejny projekt. Przygotowujemy się również do drugiej inwestycji mieszkaniowej w Polsce w Łodzi i prowadzimy działania w Niemczech. Zwiększenie aktywności w sektorze mieszkaniowym to nasz globalny cel strategiczny na najbliższe lata.


Polska

Grupa Trei nabyła w marcu 2019 r. inwestycję mieszkaniową na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu. Prace budowlane pierwszego etapu są już zakończone, a w tym miesiącu oddane zostaną do użytku 62 mieszkania. Rozpoczęcie budowy drugiego etapu projektu, obejmującego 228 lokali, planowane jest na pierwszą połowę 2020 r.


- Z powodzeniem sprzedajemy mieszkania w pierwszej fazie naszego projektu we Wrocławiu. Przygotowujemy koncept architektury krajobrazu dla osiedla. Naszym założeniem jest stworzenie najbardziej ekologicznej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu z własnym parkiem. Trei posiada w Polsce kolejne trzy działki zabezpieczone pod projekty mieszkaniowe w Warszawie, Poznaniu i Łodzi. Wkrótce będziemy gotowi rozpocząć prace budowlane na naszym drugim rynku w Polsce - dodaje Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.


Stany Zjednoczone

Nowa inwestycja zlokalizowana w Mount Pleasant, na przedmieściach Charleston w stanie Karolina Południowa, obejmie 224 apartamenty na wynajem w trzech czteropiętrowych budynkach. Łączna wartość inwestycji wynosi około 49 mln euro. Prace budowlane rozpoczęły się w styczniu 2020 r., a ich zakończenie planowane jest na początek 2022 r. To druga, po zlokalizowanej w Matthews – południowej dzielnicy Charlotte, inwestycja mieszkaniowa na rynku amerykańskim, która dostarczy 359 mieszkań na wynajem.


Niemcy

W Niemczech firma inwestuje około 250 mln euro w realizację około 750 mieszkań na wynajem i 8 000 mkw. powierzchni handlowej w Berlinie. Ponadto Trei planuje wybudować 150 mieszkań w Moguncji (Nadrenia-Palatynat) na zakupionej w lipcu 2019 r. działce.


Czechy

W stolicy Czech Trei buduje łącznie 82 mieszkania własnościowe o łącznej powierzchni około 7 800 mkw. Projekt znajduje się w 9. dzielnicy Pragi. Całkowite koszty inwestycji wynoszą około 25 mln euro. Zakończenie budowy planowane jest na 2022 r.


Źródło: Trei Real Estate

09.03.2020


Tagi: deweloper, inwestycje mieszkaniowe


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...