ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Maciej Moralewicz

giełda

Do zespołu doradców Knight Frank dołączył Maciej Moralewicz, obejmując stanowisko Dyrektora Regionalnego we Wrocławiu. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości wykorzysta do zarządzania wrocławskim Działem Wynajmu Powierzchni Biurowych. Jednym z jego priorytetów jest dalszy rozwój i umocnienie pozycji Knight Frank w zakresie reprezentacji najemców.


- Jest nam niezmiernie miło powitać na pokładzie Knight Frank Macieja, który wnosi do naszego zespołu wiedzę oraz profesjonalizm, zdobyte na wrocławskim rynku we współpracy zarówno z lokalnymi, jaki i międzynarodowymi organizacjami. We Wrocławiu jesteśmy obecni już od 1998 roku. Teraz chcemy położyć jeszcze większy nacisk na doradztwo dla najemców biurowych. Jesteśmy przekonani, że Maciej przyczyni się do umocnienia pozycji Knight Frank, wykorzystując swoje bogate doświadczenie zawodowe i umiejętności - mówi Monika Sułdecka-Karaś, Partner i Dyrektor Regionalna Knight Frank, odpowiadająca za działalność firmy w Polsce Południowej.


- Cieszę się, że dołączyłem do międzynarodowego zespołu Knight Frank. Jestem pewien, że zbudujemy silny, zmotywowany do działania zespół, który odniesie wiele sukcesów. Wrocław, miasto określane nie bez podstaw jako „smart”, z zasobami biurowymi na poziomie 1,2 miliona metrów kwadratowych, jest jedną z kluczowych lokalizacji do rozwoju biznesu w Polsce przez zagraniczne i lokalne podmioty – mówi Maciej Moralewicz, Dyrektor Regionalny Knight Frank we Wrocławiu.


Maciej Moralewicz jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą w branży nieruchomości komercyjnych z 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Przeprowadził ponad 50 transakcji najmu o łącznej powierzchni 45.000 m kw., wykorzystując swoje umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.


Źródło: Knight Frank

28.04.2020


Tagi: Maciej Moralewicz, dyrektor regionalny we Wrocławiu


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...