ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Globalworth przejmuje zarządzanie Podium Park

wykres


Krakowski Podium Park - jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych projektów biurowych w Polsce - od maja jest zarządzany przez doświadczanych specjalistów z Globalworth. Model zarządzania właścicielskiego, który pozwala być bliżej najemców, to jeden najważniejszych elementów strategii czołowego inwestora biurowego w Europie Środkowo-Wschodniej.


Obecnie w polskim portfolio posiadamy 22 projekty i systematycznie zwiększamy udział nieruchomości zarządzanych przez naszych specjalistów. Podium Park to jeden z naszych ubiegłorocznych zakupów, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Od początku planowaliśmy przejęcie zarządzania tą inwestycją, bowiem model zarządzania właścicielskiego pozwala nam być bliżej najemców i mieć z nimi bezpośredni kontakt. W dobie epidemii COVID-19 bliska współpraca z najemcami, odpowiednia komunikacja i przemyślane działania dodatkowo zyskują na znaczeniu. Jestem pewien, że nasi eksperci z ogromnym doświadczeniem w obszarze property management pomogą najemcom Podium Park sprostać potrzebom i wyzwaniom w tych trudnych czasach - mówi Maciej Kamiński, Dyrektor ds. Zarządzania Nieruchomościami w polskim Globalworth.


Pierwszy etap Podium Park został oddany do użytkowania w 2018 roku. Wśród najemców znajdziemy m.in. jednego z liderów fintech - brytyjski Revolut i firmę z branży IT – Ailleron.


Transakcja zakupu Podium Park o wartości całkowitej około 134 mln euro miała miejsce w grudniu ubiegłego roku. To zespół trzech połączonych ze sobą 11-kondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni najmu ponad 55 000 mkw., który jako jeden z nielicznych projektów w Polsce posiada certyfikaty BREEAM na najwyższym możliwym poziomie - Outstanding. Podium Park I jest najwyżej ocenionym budynkiem w gronie zaledwie ośmiu projektów biurowych w Polsce posiadających ocenę Oustanding - w certyfikacji Podium Park I uzyskał wynik 96.2% - najwyższy w całym zestawieniu.


Źródło: Globalworth

04.05.2020


Tagi: Podium Park, zarządca


TOP WOMEN

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...