ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Robert Z. Karniewski

giełda

Robert Z. Karniewski stanął na czele spółki REINA Partners – nowego podmiotu na rynku nieruchomości komercyjnych. Podstawą działalności REINA Partners jest doradztwo transakcyjne i reprezentacja najemcy. Specyfiką firmy jest poszerzanie usług poprzez zrzeszanie niezależnych ekspertów z rynku.


Bezpośrednio nadzorując działania operacyjne w całym kraju, Robert będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii biznesowej spółki, rozwój firmy oraz budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.


- Czas, w którym wkraczamy na rynek, jest dość szczególny i z całą pewnością jest dopiero początkiem zmian, które będziemy obserwować przez następne lata. W nowej rzeczywistości kluczowe będzie łączenie konkretnych kompetencji. Dzięki specyficznej formule naszego biznesu, w którym trzon stanowi doradztwo transakcyjne, a zakres usług poszerzamy, dobierając najlepsze zespoły niezależnych ekspertów z rynku, wychodzimy naprzeciw tym potrzebom. Nasza strategia opiera się na przekuciu wieloletniego doświadczenia i znajomości rynku w platformę z usługami na najwyższym poziomie, który jesteśmy w stanie zagwarantować, zachowując butikowy charakter firmy, budując ją na zaufaniu i długotrwałych relacjach i skupiając całą uwagę na interesach klienta – komentuje Robert Z. Karniewski, prezes zarządu spółki REINA Partners.


Współpracując z niezależnymi podmiotami na rynku, obok doradztwa transakcyjnego, REINA Partners oferuje także usługi architektoniczne, z zakresu zarządzania projektami, realizacji fit-out, kontroli kosztów eksploatacyjnych, doradztwa prawnego oraz certyfikacji WELL.


Robert Z. Karniewski to pionier w dziedzinie Reprezentacji Najemcy z ponad 23-letnim doświadczeniem w branży i jeden z pierwszych ekspertów kształtujących rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce. Przed dołączeniem do REINA Partners obejmował stanowisko Senior Partnera w Colliers International Poland, gdzie nadzorował Dział Doradztwa Biurowego oraz wszystkie działania na rynkach regionalnych w Polsce, tworząc oddziały firmy w siedmiu miastach. Odpowiadał także za budowanie relacji z klientami korporacyjnymi w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.


Źródło: REINA Partners

05.05.2020


Tagi: Robert Z. Karniewski, prezes zarządu


TOP WOMEN

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...