ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Mathieu Giguere

giełda

Do firmy Panattoni dołączył Mathieu Giguere, który - jako Dyrektor ds. Kluczowych Klientów i Rozwoju Biznesu - będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych kontrahentów i rynków w związku z dynamicznym rozwojem handlu internetowego.


Mathieu Giguere zarządzał portfelem i transakcjami na rynku nieruchomości w ponad 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2000 roku w firmie Cushman & Wakefield jako kierownik działu doradztwa. W 2006 roku objął tam stanowisko Dyrektora Zarządzającego i szefa programu Alliance na rynkach EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), a w 2008 roku szefa Zespołu Rynków Kapitałowych w Polsce. Potem Mathieu przeszedł na stronę klienta, pracując dla niemieckiej sieci detalicznej Tchibo, gdzie odpowiadał za zarządzanie portfelem nieruchomości i ekspansję detaliczną marki w Polsce.


W 2014 roku związał się na cztery lata z firmą Amazon. Jako menadżer/szef Rynku Nieruchomości odpowiadał w niej za rozbudowę i zarządzanie portfelem nieruchomości Amazon w trzech różnych regionach – CEE (Europa Środkowo-Wschodnia), SEU (Europa Południowa) oraz MENA (Północna Afryka i Bliski Wschód). W trakcie swojej pracy dla Amazon Mathieu m.in. zrealizował ponad 25 transakcji w 10 krajach o łącznej powierzchni logistycznej 1,5 mln m kw. oraz ukończył 11 projektów BTS w Europie kontynentalnej o łącznej wartości ponad 1 mld EUR. Brał też udział we wdrażaniu kilku nowych formatów logistycznych, włączając w to pierwszy miejski Prime Now oraz pierwszy w Europie kontynentalnej, wielopoziomowy i zrobotyzowany największy obiekt Amazona, wybudowany przez Panattoni w Gliwicach. Tuż przed rozpoczęciem pracy w Panattoni, pełnił funkcję Dyrektora ds. Zarządzania Nieruchomościami w WeWork, odpowiadając za ekspansję firmy na rynku środkowo-europejskim.


Mathieu Giguere zdobył tytuł licencjata z zarządzania (specjalizacja finanse) na Uniwersytecie HEC w Montrealu, zanim przeprowadził się do Europy, gdzie spędził ostatnie 20 lat.


Źródło: Panattoni

11.05.2020


Tagi: Mathieu Giguere, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów i Rozwoju Biznesu