ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Biuro amerykańskiej firmy technologicznej w Cavatina Hall

wykres


Ellie Mae otworzy swoje biuro w budynku Cavatina Hall, pierwszym projekcie mixed-use w Bielsku – Białej, realizowanym na tak dużą skalę przez Cavatina Holding. Firma na swoje potrzeby wynajęła niemal 2 000 m kw. nowoczesnej i komfortowej powierzchni do pracy.


Wiodąca amerykańska firma Ellie Mae nabyła Capsilon w 2019 r. i podjęła kluczową decyzję o przeniesieniu swojego biura w Bielsku-Białej do wielofunkcyjnego budynku Cavatina Hall. Od tego czasu Capsilon przemianowano na Ellie Mae AIQ. Firma dostarcza technologię opartą na chmurze na potrzeby amerykańskiego rynku kredytów hipotecznych wspierające kredytodawców na każdym etapie procesu kredytowego: od złożenia wniosku aż do jego zamknięcia, a także po zakończeniu całego procesu. Polski oddział odpowiada za rozwój Ellie Mae AIQ umożliwiający efektywną i szybką analizę dokumentów kredytowych składanych przez potencjalnych kredytobiorców. Bielsko-Biała będzie głównym Centrum Operacyjnym Ellie Mae w Polsce.


W 2018 r. Bielsko-Biała zajęła ósme miejsce w kraju wśród miast na prawach powiatu o najwyższym poziomie rozwoju według Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego. Nic dziwnego, że stolica Podbeskidzia przyciąga kolejnych inwestorów i staje się miejscem realizacji nietuzinkowych projektów takich jak Cavatina Hall. Obiekt jest pierwszym w mieście budynkiem oferującym powierzchnię biurową klasy A i z pewnością nie ostatnim. Zapotrzebowanie na wysokiej klasy biurowce będzie sukcesywnie wzrastać również w pozostałych, mniejszych ośrodkach miejskich w Polsce.


Cavatina Hall realizowany przez polskiego inwestora i dewelopera, Cavatina Holding, powstaje w Bielsku-Białej, u zbiegu ulic Dworkowej i Sempołowskiej. Połączy w unikatowy sposób funkcję biurową z kulturalną. W obiekcie oprócz części biurowo-usługowej o powierzchni ponad 9 000 m kw., znajdzie się sala koncertowa na 1000 osób i wysokiej klasy studio nagrań.


Źródło: Cavatina

13.05.2020


Tagi: Cavatina Hall, najemca


TOP WOMEN

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...