ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Dobudowana część Karuzeli Lubliniec już otwarta

wykres


W powiększonym parku handlowym Karuzela w Lublińcu od kilku dni działa już tysiącdwustumetrowy sklep Sinasy a w kolejnym tygodniu otworzą się jeszcze Pepco i Tedi.


- To bardzo dobra wiadomość dla rynku że pomimo niesprzyjających warunków związanych z pandemią, sytuacja wraca do normy a najemcy są gotowi na otwieranie nowych sklepów - mówi Ewa Pakuła zajmująca się marketingiem w Karuzela Holding. Pandemia lekko opóźniła otwarcie powiększonej Karuzeli ale do końca maja wszystkie nowe sklepy będą już działały.


Karuzela w Lublińcu, została otwarta w 2014 roku i dziś działa ze sklepami: Biedronka, CCC, Jysk, Martes Sport, KIK, Rossmann. Teraz powiększyła się o kolejne 3.000 m kw i osiągnie 8000 m kw powierzchni handlowej. - W związku z zainteresowaniem najemców firma podjęła dwa lata temu decyzję o rozbudowie obiektu a to co dzisiaj widzimy jest zwieńczeniem prawie dwuletniej pracy - dodaje Pakuła.


Spółka Karuzela Lubliniec, która jest inwestorem w parku handlowym w Lublińcu, jest wspólnym przedsięwzięciem polskiej firmy Karuzela Holding i belgijskiego funduszu Mitiska. Obiekty pod tą nazwą realizowane są od 8 lat na terenie całej Polski. Poprzez biura w Warszawie i Poznaniu prowadzony jest proces deweloperski od kupna działki do zarządzania gotowym obiektem. W swych działaniach Karuzela koncentruje się na budowie parków handlowych i galerii w miastach o wielkości 20.000-60.000 mieszkańców. Obecnie pod nazwą Karuzela działają obiekty w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Gołdapi, Mrągowie i Wrześni. W chwili obecnej trwją dwie nowe budowy – w Kołobrzegu i w Ełku. W ciągu kolejnych dwóch lat spółka zamierza zbudować kolejne obiekty w Wągrowcu, Puławach i Świebodzinie oraz rozbudować te istniejące w Wodzisławiu Śląskim i Wrześni.


Źródło: Karuzela Holding Sp. z o.o.

19.05.2020


Tagi: Karuzela Lubliniec


TOP WOMEN

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...