ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Nowi najemcy w Arkadach Wrocławskich

W ciągu miesiąca od zniesienia większości ograniczeń w funkcjonowaniu centrów handlowych w Arkadach Wrocławskich zdążyły zadebiutować trzy nowe marki. Do grona najemców należącego do Develia S.A. centrum handlowego dołączyły EraJetModels, Mikola i 50 style. Natomiast na dachu Arkad Wrocławskich otwarto OH KINO Samochodowe.


Pomimo obowiązującego lockdownu dział komercjalizacji Arkad Wrocławskich pracował na pełnych obrotach. Zaowocowało to podpisaniem trzech nowym umów najmu. W pierwszej połowie maja portfolio najemców należącego do Develia S.A. wrocławskiego centrum handlowego zasilił EraJetModels (68 mkw.), oficjalny detalista modeli samolotów najsłynniejszych światowych marek. W lokalu zlokalizowanym na poziomie +1 Arkad Wrocławskich hobbyści i pasjonaci lotnictwa obok szerokiego asortymentu statków powietrznych znajdą też bogatą ofertę gadżetów oraz akcesoriów lotniczych, w tym artykuły marek Boeing, Airbus czy Trintec Industries.


8 maja na poziomie 0 centrum handlowego swój salon otworzyła firma Mikola (104 mkw.), specjalizująca się w produkcji oraz montażu nowoczesnych i funkcjonalnych systemów osłonowych okien.


Z kolei 10 czerwca poszerzyła się oferta modowa Arkad Wrocławskich. Na poziomie 0 rozpoczął działalność salon multibrandowy 50 style (301 mkw.), oferujący akcesoria i odzież w stylu sportowym, outdoorowym, lifestyle’owym i casualowym.


Tego samego dnia Arkady Wrocławskie we współpracy z OH KINO otworzyły też OH KINO Samochodowe. Zlokalizowane jest ono na dachu centrum handlowego i pomieści blisko 30 pojazdów. Dla niezmotoryzowanych z kolei przygotowano leżaki. OH KINO samochodowe ma status sali kinowej. W repertuarze znajdą się największe hity bieżącego roku, a także filmy, które w związku z pandemią zostały zdjęte z ekranu. Seanse odbywają się codziennie, a w weekendy dodatkowo planowane są nocne maratony filmowe.


Źródło: Develia S.A.

17.06.2020


Tagi: CH Arkady Wrocławskie, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...