ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Sklep YAYA w CH Plaza Rzeszów

wykres


205 mkw. – to powierzchnia nowego sklepu YAYA, który w wakacje pojawi się w CH Plaza Rzeszów. YAYA to międzynarodowa marka stylu życia.


CH Plaza Rzeszów pomimo pandemii koronawirusa i czasowego wstrzymania działalności najemców centrów handlowych w Polsce cały czas dostosowuje się do wprowadzanych na bieżąco zasad działalności takich placówek. Centrum bardzo dobrze przygotowało się do odmrożenia i spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiologiczne.


Dzięki takiemu podejściu już w najbliższym czasie klienci CH Plaza Rzeszów będą mogli zrobić zakupy w nowym salonie międzynarodowej marki odzieżowej YAYA. Salon zajmie powierzchnię 205 mkw. i zlokalizowany zostanie na parterze Centrum. Co bardzo ważne, umowa zawarta przez Keen Property Management – zarządcę CH Plaza Rzeszów obowiązywać będzie przez co najmniej 5 lat. To istotny sygnał, w sytuacji, w której większość Centrów Handlowych walczy o odchodzących najemców. Nowa marka zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z rzeszowską Plazą w okresie pandemii, widząc zaufanie i zainteresowanie klientów tym miejscem.


Nowa marka odzieżowa, która pojawi się w CH Plaza Rzeszów powstała w 1992 r. Posiada ponad 2,5 tys. sklepów na całym świecie. Kolekcje YAYA powstają dzięki inspiracji z podróży, przeżyć i codziennych małych radości. Jest to mieszanka oryginalnych ubrań, w których znajduje się odrobinę szaleństwa, luzu i mnóstwo kobiecości. Marka tworzy wygodne i kobiece kolekcje, które idealnie łączą się ze sobą i są ponadczasowe. YAYA znana jest z kompletności, jakości, wykonania, przyjaźni z klientkami i rodzinną atmosferą panującą w salonach. Tutaj każdy czuje się wyjątkowo, czy to w rzeczach YAYA, czy podczas spotkania w salonie.


YAYA to nie jedyna nowość, która w najbliższym czasie pojawi się w Rzeszowskiej Plazie. Centrum przygotowuje się do uruchomienia pierwszej na Podkarpaciu placówki Medicover Stomatologia. Pierwotnie otwarcie planowane było na kwiecień. Jednak pandemia wymusiła zatrzymanie prac wykończeniowych i spowodowała przesunięcie otwarcia o kilka miesięcy.


Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. W ubiegłym roku Centrum przeszło gruntowną przebudowę przygotowującą powierzchnię dla nowych kluczowych najemców. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), sportowy sklep Decathlon oraz sklepy Sizeer, 50Style, Quiosque, Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann czy Hebe. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.


Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.


Źródło: Keen Property Management

17.06.2020


Tagi: CH Plaza Rzeszów, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...