ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Biuro Capgemini w biurowcu CZ Office Park w Lublinie

wykres


Capgemini, światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej, wynajął prawie 900 mkw. powierzchni w lubelskim CZ Office Park. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.


Grupa Capgemini to międzynarodowa firma zatrudniająca ponad 270 tys. osób na całym świecie. W Polsce ma swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Opolu oraz Lublinie. Firma specjalizuje się we wdrażaniu cyfrowych innowacji dla biznesu oraz w rozwiązaniach z zastosowaniem automatyzacji i robotyzacji, sztucznej inteligencji, transferu danych i procesów w chmurze.


W Lublinie Capgemini otworzyło dział wsparcia technicznego dla klientów z obszaru Cloud Infrastructure Services. Firma rozpoczęła swoją działalność w mieście w pierwszym kwartale 2019 roku, a obecnie, w związku z szybkim wzrostem zatrudnienia, przeniosła się do biura o powierzchni 888,63 mkw., gdzie znalazło się 129 stanowisk pracy.


Capgemini to miejsce nie tylko dla specjalistów i osób z doświadczeniem, ale również dobry pierwszy krok w stronę rozwoju kariery w IT. Do naszego biura w Lublinie dołączyło sporo pracowników z wykształceniem humanistycznym, którzy jednak chcieli zmienić swoją ścieżkę kariery. Szukaliśmy miejsca, w którym wszyscy nasi pracownicy będą czuli się dobrze oraz takiego, które zapewni nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa – mówi Tomasz Trzaska, menadżer lubelskiego oddziału Capgemini.


Capgemini przeniosło się do CZ Office Park A, które mieści się na terenie dawnej zajezdni MPK w Lublinie. CZ Office Park to jak dotąd największy planowany kompleks biurowo-usługowy w Lublinie. Obecnie do użytku oddane są dwa biurowce: CZ Office Park A oraz pierwsza część budynku CZ Office Park 4U. Na przełomie roku planowane jest dostarczenie kolejnego obiektu będącego częścią kompleksu. Inwestycja składa się z dwóch etapów i charakteryzuje się najwyższym standardem jakości, wynikającym z zaprojektowanych rozwiązań konstrukcyjnych, technologicznych oraz materiałowych. Docelowo CZ Office Park zaoferuje około 80 000 mkw. powierzchni całkowitej, a zakończenie budowy planowane jest na 2025 rok – mówi Agnieszka Gułaś, Negotiator, Cushman & Wakefield.


Źródło: Cushman & Wakefield

22.06.2020


Tagi: CZ Office Park Lublin, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...