ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Mała rzecz a cieszy - szafka na nasze obuwie

wykres


Buty nosi każdy z nas, większość ma więcej niż jedną parę. W przypadku rodzin trzeba więc pomyśleć o rozwiązaniach, które pomogą nam je spakować tak, by nie walały się po całym przedpokoju. Idealnym rozwiązaniem do większości polskich mieszkań oraz domów jest szafka na buty. Ten niepozorny mebel pozwala nam wprowadzić odpowiedni porządek. Wszystkie buty znajdą się na swoim miejscu, a my bez trudu będziemy mogli po nie sięgnąć przed wyjściem na zewnątrz.


1. Szafki na buty do przedpokoju - idealny sposób na ład w korytarzu

2. Szafka na buty z siedziskiem - najbardziej funkcjonalne rozwiązanie

3. Szafki na buty nie muszą być nudne - poznaj nowoczesne szafki na buty

4. Komoda na buty w eleganckim wnętrzu

5. Funkcjonalne rozwiązanie - szafka na buty z lustrem i wieszakiem


Szafki na buty do przedpokoju - idealny sposób na ład w korytarzu

Dobrze dobrana szafka na buty pozwoli nam zapanować nad chaosem, który nieuchronnie wisi nad każdym korytarzem, w którym może się znaleźć więcej niż dwie pary butów. Obecnie szafki na buty są bardzo zróżnicowanymi meblami, a więc bez trudu dobierzemy sobie taki mebel, którego potrzebujemy. Wysokie, wąskie, z siedziskiem do zmiany obuwia lub bez, z wysuwanymi szufladami, podnoszonymi klapami. Najważniejsze, żeby były wykonane z naturalnego drewna oraz metalu, a także posiadały odpowiednią wentylację, co uchroni nas przed problemem, zwłaszcza z wilgotnym obuwiem. Szafki na buty do przedpokoju są wyśmienitym rozwiązaniem, jeśli mamy w domu domowe zwierzęta, takie jak psy lub koty. Dobrze zamknięte uchronią nasze ukochane adidasy lub szpilki przed ugryzieniem, czy też innymi “niespodziankami”. No i nie zabijemy się o własne buty, biegnąc, by otworzyć drzwi listonoszowi.


Szafka na buty z siedziskiem - najbardziej funkcjonalne rozwiązanie

Nowoczesne szafki na buty cechują się rozwiązaniami, które ułatwiają codzienne życie. Ile to razy skakaliśmy na jednej nodze próbując ubrać but albo szukaliśmy ściany, o którą moglibyśmy się spokojnie oprzeć podczas tej czynności. Idealnym rozwiązaniem tego typu problemów będzie szafka na buty z siedziskiem. Warto o niej pomyśleć w każdym mieszkaniu, a zwłaszcza w takim, w którym są osoby starsze lub małe dzieci. Dla nich będzie to wyśmienita propozycja. Mając możliwość spokojnego obycia się, możemy podczas tej czynności oddać się rozmyślaniom nad tym, gdzie zaparkujemy dziś samochód, czy też co chcemy zjeść na obiad. Szafka z siedziskiem pozwala schować buty pod ławką, na której będziemy siadać. Oczywiście powinien to być mebel dość solidny, który zniesie różne obciążenia, bo nie ma nic gorszego niż szafka, która się niebezpiecznie wygina pod większym ciężarem. Jest to po prostu kwestia naszego bezpieczeństwa.


Szafki na buty nie muszą być nudne - poznaj nowoczesne szafki na buty

Obecnie przemysł meblarski proponuje nam bardzo zróżnicowane opcje szafek tego typu, które wcale nie muszą się kojarzyć ze zwykłymi drewnianymi meblami, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Nowoczesny regał na buty wykonany z metalu albo szafka o nietypowym kształcie, pomalowana na intrygujący kolor, mogą stać się niebanalnym akcentem we wnętrzu o charakterze loftowym, czy też w minimalistycznym apartamencie. Wszystko zależy oczywiście od tego jakiego rozwiązania szukamy i czy jesteśmy gotowi na odrobinę szaleństwa. Intrygujące propozycje tego typu szafek znajdziemy, m.in. w internetowym sklepie wonder.pl. Warto tam zajrzeć przy najbliższej okazji.


Komoda na buty w eleganckim wnętrzu

Dla tych, którzy szukają klasycznych rozwiązań na przedpokój, wspaniałym pomysłem może być zakup takiego mebla, jak komoda na buty. Solidna, dobrze wykonana, na pewno stanie się ciekawym akcentem w naszym rustykalnym korytarzu. W przypadku nabycia komody zapewne trzeba będzie zainwestować w krzesło lub stołek, który umożliwi zakładanie butów w komfortowych warunkach. Często komody tego typu mają wydzielone specjalne boksy umożliwiające ładne rozmieszczenie obuwia. Niektóre posiadają także specjalnie zaprojektowane miejsca, dzięki którym łatwo można w nich trzymać szpilki, co na pewno przypadnie do gustu paniom. Na komodzie spokojnie możemy postawić wazon z sezonowymi kwiatami, czy też obraz w ramce, dzięki czemu zyska ona dodatkowo na wyglądzie.


Funkcjonalne rozwiązanie – szafka na buty z lustrem i wieszakiem

W przypadku tych z nas, którzy lubią funkcjonalne pomysły, pozwalające połączyć kilka funkcji w jednym meblu, dobrą opcją będzie zakup szafki na buty z lustrem oraz wieszakiem na ubrania. Takie szafki doskonale sprawdzają się, jeśli prowadzimy rozbudowane życie towarzyskie. Bez trudu da się tam powiesić płaszcz czy kurtkę, a także poprawić włosy lub makijaż, nie mówiąc już o tym, że przede wszystkim będziemy tam mogli schować buty, zarówno nasze, jak i naszych potencjalnych gości. Cena tych mebli będzie odpowiednio wyższa niż innych modeli szafek, ze względu na ilość funkcji, które mają do spełnienia. Lustro może dodatkowo optycznie powiększyć, np. niewielki korytarz w małym mieszkaniu. Warto to wziąć pod uwagę, przed dokonaniem potencjalnego zakupu.


Źródło: materiały prasowe

25.06.2020


Tagi: meble, przedpokój, wieszak, szafka na buty


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...