ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Emilia Dębowska

foto

Panattoni, rozbudowuje swoje struktury związane ze zrównoważonym rozwojem. Nowe stanowisko Sustainability Manager objęła Emilia Dębowska, związana z Panattoni od ponad 5 lat. Teraz będzie odpowiedzialna w firmie za wdrażanie nowych, proekologicznych standardów w inwestycjach dewelopera zgodnie z koncepcją dewelopera Go Earthwise with Panattoni.


Panattoni już od kilku lat kładzie coraz większy nacisk na proekologiczne i prospołeczne rozwiązania w budowanych przez siebie obiektach. Zgodnie z przyjętą w firmie koncepcją zrównoważonego rozwoju – Go Earthwise – wszystkie nowe inwestycje Panattoni charakteryzują się m.in. zredukowaną emisją CO2 (przez np. podwyższoną izolacyjność ścian i dachów), dbałością o środowisko naturalne i dobrostan pracowników. Prace nad nowym konceptem trwały od ponad roku. We wrześniu 2019 roku powstał pierwszy obiekt Panattoni wpisujący się w koncepcję wellbeing, w którym zastosowano przeszklone elewacje dzięki czemu zwiększono dostęp do światła dziennego. Na początku 2020 r. deweloper wprowadził w życie obowiązek certyfikowania w systemie BREEAM na poziomie „Very Good” wszystkie nowopowstające inwestycji. Od maja br. realizowana jest nowa koncepcja zieleni ze strefami relaksu i kwitnącymi łąkami. Zmiany współtworzyła Emilia Dębowska, która od lipca 2020 r. objęła stanowisko Sustainability Managera.


Emilia Dębowska w Panattoni jest od maja 2015 roku. Wcześniej zajmowała stanowisko Marketing Managera, odpowiadając także za realizację działań marketingowych zielonych rozwiązań Panattoni. Systematyczne poszerzanie kompetencji w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym analizowanie najbardziej efektywnych europejskich rozwiązań, które są stosowane m.in. w Anglii, Holandii, Niemczech i Czechach, współpraca z najlepszymi pracowniami architektury zieleni, a przede wszystkim praktyka i odnalezienie po marketingu drugiej pasji – ekologii, sprawiły że Emilia Dębowska była współodpowiedzialna za opracowanie i pilotażowe wprowadzanie nowych rozwiązań proekologicznych w inwestycjach Panattoni. Teraz w zakresie jej kompetencji będzie zarządzanie koncepcją Panattoni Go Earthwise i jej rozwój.


Emilia Dębowska posiada dyplom WSB-National Louis University (marketing i zarządzanie). Ukończyła także studia podyplomowe w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Warszawie. Z rynkiem nieruchomości związana jest od ponad 13 lat w Europie oraz Stanach Zjednoczonych.


- Powołanie w firmie Sustainability Managera tylko potwierdza, że od realizowanej przez nas koncepcji zrównoważonego rozwoju nie ma odwrotu. Wręcz przeciwnie, to teraz nasze credo. Jako lider rynku musimy wdrażać nowe standardy i pokazywać nowe kierunki rozwoju. Tego wymaga nie tylko dbałość o środowisko, ale także o lokalne społeczności, zatrudnionych w obiektach pracowników oraz naszych klientów, którzy w swoich działaniach również chcą być coraz bardziej odpowiedzialni społecznie i ekologicznie – mówi Robert Dobrzycki, CEO, Panattoni.


Źródło: Panattoni

09.07.2020


Tagi: Emilia Dębowska, Sustainability Manager


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...