ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Firma ACN w biurowcu Carbon Tower

wykres


Międzynarodowa firma ACN, lider w dostawie usług telekomunikacyjnych, dołączy do grona najemców wrocławskiego projektu Cavatina Holding - Carbon Tower. Nowa siedziba polskiego oddziału zajmie całą powierzchnię 10. piętra z doskonałym widokiem na panoramę miasta.


ACN przeniesie swoje biuro we Wrocławiu do biurowca Carbon Tower przy ul. Fabrycznej 6, zajmując powierzchnię ponad 1 500 m kw. W nowym miejscu będzie pracować ponad 150 osób, a wraz z rozwojem działalności firmy w Polsce planowe są kolejne zatrudnienia. Dlatego, tak istotna była kwestia pozyskania funkcjonalnej i elastycznej przestrzeni biurowej, pozwalającej na poszerzenie zespołu.


ACN wprowadzi się do nowego biura na początku sierpnia bieżącego roku. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Nuvalu.


Początki ACN sięgają 1993 roku, kiedy to czterech amerykańskich przedsiębiorców: G. Provenzano, R. Stevanovski, T. Cupisz i M. Cupisz z bogatym doświadczeniem w branży sprzedaży bezpośredniej postanowiło założyć własny biznes o wysokim standardzie obsługi klienta i z transparentnymi zasadami etycznymi. Pierwotnie, firma była znana jako diler usług telefonii stacjonarnej w Stanach Zjednoczonych, jednak z czasem stała się międzynarodową korporacją i największym bezpośrednim sprzedawcą usług telekomunikacyjnych, energii, internetu i telewizji na świecie.


15-kondygnacyjny budynek Carbon Tower zlokalizowany jest w sercu biznesowej dzielnicy Wrocławia i zapewnia swoim użytkownikom bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej. Obiekt został oddany do użytkowania w 2019 r., dostarczając tym samym ponad 19 tys. m kw. wysokiej klasy powierzchni na wrocławski rynek biurowy. Szklany biurowiec o oryginalnym kształcie bryły posiada rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów oraz liczne udogodnienia dla najemców, m.in. kantynę, przedszkole, powierzchnię coworkingową Quickwork, placówkę medyczną.


Źródło: Cavatina Holding

24.07.2020


Tagi: Carbon Tower,, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...