ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

W Złotych Tarasach otwierają się 4 nowe sklepy

10 lipca do grona najemców Złotych Tarasów dołączyło Mango, 17 lipca marka bieliźniana sloggi, natomiast 23 lipca otworzył się pierwszy w Polsce multibrandowy concept store Sport Style Story. Po zakończeniu prac modernizacyjnych klienci mogą również zrobić zakupy w odnowionym salonie hiszpańskiej marki Desigual.


sloggi to marka powstała w 1979 roku, należąca do Triumph International, ale z własną, indywidualną strategią rozwoju. sloggi® tworzy najwyższej jakości, komfortową bieliznę na co dzień dla kobiet i mężczyzn. Brand wyróżniają laserowo cięte krawędzie, płaskie szwy, elastyczne tkaniny, i nowoczesny design. Projektanci marki stawiają od lat na komfort i swobodę ruchów, stąd też wiele ich modeli nadaje się nie tylko do codziennego użytkowania, ale i lekkiego treningu.


Desigual jest hiszpańską marką odzieżową. Główna siedziba firmy mieści się w Barcelonie. Brand został założony przez szwajcarskiego businessmana Thomasa Meyera w 1984 roku na Ibizie. Twórca marki zainspirował się swoim marzeniem, by „ubierać ludzi w inny sposób”. Firma tworzy kolekcje głównie dla kobiet, ale także dla mężczyzn oraz dzieci.


Mango to znana hiszpańska firma odzieżowa, założona w 1984 roku w Barcelonie przez Isaka Andica. Początkowo jej oferta była tworzona z myślą o kobietach, obecnie Mango dysponuje szerokim asortymentem ubrań dla mężczyzn i dla najmłodszych. Brand współpracuje z takimi gwiazdami jak Cara Delavigne, Kate Moss czy Penelope Cruz.


Sklep Sport Style Story należy do koncernu OTCF: właściciela marek 4F, 4FPro i Outhorn oraz wyłącznego autoryzowanego dystrybutora w Polsce. Ofertę Sport Style Story tworzą starannie wyselekcjonowane produkty marek Under Armour, 4F i 4FPro oraz Adidas, Reebok, Asics, Everlast, Blackroll, Bosu, Garmin i TRX.


Źródło: Unibail-Rodamco

29.07.2020


Tagi: Złote Tarasy , najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...