ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Rusza budowa Lidla w Vis à Vis Łódź

wykres


Nowy najemca Vis à Vis Łódź – Lidl Polska, wybrał Generalnego Wykonawcę inwestycji, odpowiedzialnego za budowę lokalu marki w łódzkim street mall. Wyłoniona w przetargu firma pierwsze prace budowlane rozpocznie na początku sierpnia br. Nowy operator spożywczy wynajął w Vis à Vis Łódź powierzchnię ponad 2 000 mkw. a swoich pierwszych klientów powita zimą 2020/2021.


W związku z całkowicie nową aranżacją powierzchni wynajętej przez dyskont wykonane zostały prace wyburzeniowe, tak by uzyskać stan deweloperski lokalu. Na chwilę obecną zakończył się już etap projektowy, końca dobiegły również wszelkie procedury administracyjne, a inwestycja uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę. Na początku sierpnia Generalny Wykonawca na wynajętej powierzchni rozpocznie roboty budowlane, które potrwają do końca roku. Otwarcie sklepu zaplanowane jest na zimę 2020/2021.


Lidl w Vis à Vis Łódź będzie miał nietypowy charakter, ponieważ stanowić będzie integralną całość pasażu. Do tej pory sklepy pod tym szyldem projektowane były głównie jako odrębne wolnostojące budynki. Vis à Vis Łódź jest jedną z niewielu lokalizacji w Polsce, gdzie sklep będzie ściśle związany z pasażem handlowym. Do dyspozycji klientów dyskontu oddany zostanie bezpłatny i nieograniczony czasowo parking na 70 miejsc. Sklep posiadać będzie ponadto standardowe elementy wyróżniające całą sieć, czyli piekarnię oraz kultowy ryneczek, na którym zakupić będzie można świeże owoce i warzywa. Nie zabraknie oczywiście produktów od rodzimych dostawców. W sklepie pojawiać się będzie także bogata oferta artykułów przemysłowych.


Vis à Vis Łódź to pasaż handlowy typu convenience o powierzchni ponad 5700 mkw. W ofercie pasażu znajdują się sklepy oraz punkty usługowe m.in. Rossmann, Ziaja, piekarnia Z pieca rodem, Salon Optyczny Twoje Okulary, Biuro Podróży Wakacje.pl, Pepco. W pasażu nie brakuje również restauracji i kawiarni – Dominos Pizza, Fajna Babeczka Cafe oraz siłowni FitFabric.


Źródło: Capital Park

04.08.2020


Tagi: Vis à Vis Łódź, najemca, Lidl


SPOTKANIA BIZNESOWE

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

PlanRadar wchodzi na polski rynek. Aplikacja pozwala na zdalne, a jednocześnie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...