ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Damian Osiak

foto

Do zespołu Griffin Real Estate, wiodącego polskiego inwestora typu private equity i firmy zarządzającej aktywami, dołączył Damian Osiak, specjalista w zakresie finansów, obejmując stanowisko Associate Investment. Nowy ekspert odpowiada za rozwój platformy European Logistics Investment (ELI). W zakresie jego kluczowych kompetencji są również kwestie związane z relacjami z inwestorami oraz pozyskiwaniem finansowania dłużnego.


Damian Osiak specjalizuje się w dziedzinie finansów korporacyjnych, modelowania finansowego oraz inwestycji, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru nieruchomości. Przed dołączeniem do Griffin Real Estate był związany z działem finansów korporacyjnych globalnej firmy doradczej PwC. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał także w Cromwell Property Group, spółce notowanej na giełdzie w Australii, gdzie przeprowadzał transakcje w regionie CEE. Damian Osiak jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz programu CEMS MIM. Jego kwalifikacje zawodowe w zakresie finansów potwierdza również międzynarodowy certyfikat ACCA.


Jako Associate Investment, Damian Osiak odpowiada przede wszystkim za rozwój European Logistics Investment – platformy inwestycyjnej, której współwłaścicielem i zarządcą jest Griffin Real Estate. Portfel ELI składa się z 16 parków logistycznych o całkowitej powierzchni blisko 500 tys. mkw. zlokalizowanych w najbardziej strategicznych regionach logistycznych w Polsce. W I połowie 2020 roku ELI pozyskała nowych najemców dla powierzchni prawie 135 000 mkw., zawierając m.in. długoterminowe umowy na 7-15 lat, jak również przedłużyła umowy najmu na ponad 30 000 mkw. W najbliższych latach firma planuje dalszy rozwój portfela, aby stać się wiodącą polską platformą logistyczną.


Źródło: Griffin Real Estate

09.09.2020


Tagi: Damian Osiak, Associate Investment


SPOTKANIA BIZNESOWE

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

PlanRadar wchodzi na polski rynek. Aplikacja pozwala na zdalne, a jednocześnie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...