ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Alfa Bond Kohlhauer przenosi się pod Warszawę

wykres


Alfa Bond Kohlhauer Sp. z o.o., producent i dostawca paneli akustycznych, zdecydowała się na wynajęcie ponad 1900 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo biurowej wraz z gruntem na terenie prywatnej inwestycji zlokalizowanej przy trasie S8 w Kajetanach. Negocjacje w imieniu klienta prowadziła firma AXI IMMO.


Alfa Bond Kohlhauer Sp. z o.o. oferuje kompleksowe systemy ochrony przed hałasem drogowym i kolejowym. Firma powstała w 2006 roku i od tego czasu zbudowała silną pozycję zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Wykorzystuje potencjał i doświadczenie jednego z największych w Niemczech producentów ekranów akustycznych – firmy R. Kohlhauer GmbH. Dzięki rozbudowanej sieci partnerskiej Alfa Bond Kohlhauer jest w stanie dostarczyć rozwiązania zgodne z lokalnymi wymogami m.in. w Europie i Azji, co pozwoliło jej sprzedać ponad milion metrów kwadratowych paneli akustycznych na wszystkich obsługiwanych rynkach.


- Klient na pierwszym spotkaniu sprecyzował swoje zapotrzebowanie dotyczące powierzchni i standardu technicznego, który powinna spełniać jego nowa hala produkcyjna. W czasie rozmów pojawiło się dodatkowe wymaganie. Otóż do relatywnie niewielkiej powierzchni hali, Klient wymagał sporo miejsca na składowanie wybranych surowców jak i gotowych wyrobów gabarytowych przed wysyłką. Po przeanalizowaniu dostępnych zasobów rynku, nowa inwestycja w Kajetanach okazała się najbardziej konkurencyjna pod względem potrzeb firmy, warunków finansowych i najważniejsze, oferowała ponad 3500 metrów kwadratowych dodatkowego placu składowego - mówi Damian Kińczyk, konsultant w dziale powierzchni magazynowych i logistycznych AXI IMMO.


– Nasza inwestycja to typowy obiekt w formule SBU, czyli „Small Business Unit”, wpisujący się w model tzw. magazynów miejskich zlokalizowanych w pobliżu dużych aglomeracji. Oferujemy mniejszą powierzchnię magazynową z większym komponentem biurowym, który dodatkowo pozwala firmom na ekspozycję swoich produktów np. poprzez zaaranżowanie tej przestrzeni na showroom. Zaletą naszej inwestycji jest bardzo dobra lokalizacja przy drodze ekspresowej S8 w Kajetanach. Nieruchomość cechują także liczne przeszklenia w fasadzie, pozwalające na pracę przy naturalnym świetle. Witamy firmę Alfa Bond Kohlhauer wśród naszych klientów i cieszymy się, że podpisanie przez nią umowy najmu pozwoliło nam na zakończenie procesu komercjalizacji inwestycji – powiedział Sławomir Piotrkowicz, właściciel kompleksu.Źródło: AXI IMMO

22.09.2020


Tagi: Small Business Unit, Kajetany, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

PlanRadar wchodzi na polski rynek. Aplikacja pozwala na zdalne, a jednocześnie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...