ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Maciej Olczyk

foto

Maciej Olczyk dołączył do ścisłego kierownictwa HB Reavis w Polsce jako członek zarządu, a także stanął na czele budowlanego ramienia firmy. Będzie nadzorował procesy budowlane związane z realizacją inwestycji spółki w Polsce. Należą do nich między innymi trzy wielofunkcyjne wieżowce Varso Place oraz kampus biurowy Forest w Warszawie.


Zespół budowlany kierowany przez Macieja Olczyka liczy niemal 50 specjalistów – blisko jedną trzecią wszystkich zatrudnionych w polskim oddziale HB Reavis. Od 1 października br. Maciej Olczyk, jako Deputy Country Construction Officer, nadzoruje budowę nowoczesnych przestrzeni pracy o łącznej powierzchni ponad 140 tys. mkw. Nowe obowiązki łączy z dalszym liderowaniem zespołowi odpowiedzialnemu za budowę Varso Tower – najwyższej części Varso Place powstającego tuż przy stołecznym Dworcu Centralnym.


– Wiedza, doświadczenie, inicjatywa oraz zdolności kierownicze Macieja odegrały kluczową rolę w realizacji naszych projektów w Polsce. Jestem przekonany, że z jego pomocą na nowym stanowisku, nasz zespół budowlany, ważne ogniwo w modelu biznesowym firmy, będzie funkcjonował jeszcze sprawniej, współpracując z czołowymi firmami wykonawczymi oraz dostawcami innowacyjnych rozwiązań, które znajdują zastosowanie w naszych budynkach ¬– powiedział Peter Pecnik, Country CEO, HB Reavis Poland.


Maciej Olczyk posiada ponad 17-letnie doświadczenie w branży budowlanej i nieruchomości. Z HB Reavis jest związany od ponad 8 lat i w tym czasie uczestniczył także w realizacji cenionych budynków biurowych West Station i Gdański Business Center. Wcześniej zajmował stanowisko Project Managera w firmie Hill International oraz Kierownika Robót w Warbud S.A. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej, a także Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość.


– Zintegrowany model biznesowy firmy daje mi szansę przenoszenia doświadczeń i rozwiązań z rynku budowlanego na inne obszary działalności HB Reavis, z korzyścią dla naszych projektów i klientów. Jako osoba odpowiedzialna za sprawne działanie zespołu realizującego nasze budowy będę dążył do utrzymania najwyższych standardów naszych projektów w czasach, które stawiają przed nami zupełnie nowe wyzwania – komentuje Maciej Olczyk, Deputy Country Construction Officer w HB Reavis.


Do tej pory, dział budowlany HB Reavis zarządzał w Polsce budowami biurowców o łącznej powierzchni 320 tys. mkw. do wynajęcia. Kolejne ponad 140 tys. mkw. powierzchni jest obecnie w budowie.


Źródło: HB Reavis

19.11.2020


Tagi: Maciej Olczyk, członek zarządu, Deputy Country Construction Officer


BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

PlanRadar wchodzi na polski rynek. Aplikacja pozwala na zdalne, a jednocześnie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...