ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Action otwiera 100. sklep w Polsce

wykres


10 grudnia 2020 roku sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła swój 100. sklep w Polsce. To bardzo ważny kamień milowy, jaki firma osiągnęła na polskim rynku. Market znajduje się w parku handlowym Zielony Targówek w Warszawie i jest to już druga, po Centrum Łopuszańska 22, lokalizacja Action w stolicy. W planach na 2021 rok jest dalszy rozwój w kierunku północy kraju, a także zwiększanie obecności w dużych miastach.


– Action to wciąż stosunkowo młoda marka w Polsce. Nasz pierwszy polski sklep otworzyliśmy w październiku 2017 roku. Po trzech latach mamy ich już sto. To duży sukces, biorąc pod uwagę fakt, że ten rok był trudniejszy ze względu na pandemię. Na szczęście sytuacja epidemiczna nie pokrzyżowała znacząco naszych planów. Z powodzeniem zadebiutowaliśmy w trzech województwach – zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim oraz świętokrzyskim, a także w Warszawie. Dziś świętujemy osiągnięcie największego tegorocznego kamienia milowego, jakim jest otwarcie 100. sklepu na polskim rynku. Koncept Action świetnie sprawdził się zarówno w czasie dobrej koniunktury, jak i w okresie spowolnienia gospodarczego. To pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. W 2021 roku planujemy dalszą ekspansję w kierunku północy kraju. Chcemy też zwiększać liczbę sklepów w dużych miastach, w tym także w największych aglomeracjach. Jednocześnie będziemy sukcesywnie wzmacniać naszą obecność w tych regionach Polski, w których marka Action jest już znana i lubiana. W planach mamy także rozwój zaplecza logistycznego. W 2020 roku otworzyliśmy we Wrocławiu magazyn do obsługi wybranych centrów dystrybucyjnych Action w Polsce i za granicą. W przyszłym roku zamierzamy uruchomić centrum dystrybucyjne podobne do tego, które działa w miejscowości Osła. Nowy obiekt będzie zlokalizowany na Śląsku i będzie obsługiwał dostawy do sklepów w Polsce, Czechach oraz Austrii – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.


Na lokalizację swojego 100. sklepu w Polsce Action wybrał park handlowy Zielony Targówek w Warszawie, w którym wynajął około 750 m2 powierzchni sprzedażowej. Obiekt znajduje się w północnej części dzielnicy, w sąsiedztwie popularnego centrum handlowego Atrium Targówek. Jest to więc idealne miejsce na duże, kompleksowe zakupy. Zaletą tej lokalizacji jest także bliskość osiedli mieszkaniowych oraz dogodna komunikacja miejska – w pobliżu Zielonego Targówka biegnie aż siedem linii autobusowych, które prowadzą m. in. do stacji metra Trocka. Na północ od obiektu znajduje się Trasa Toruńska, stanowiąca część obwodnicy Warszawy. Na dobry dojazd mogą liczyć zatem nie tylko mieszkańcy dzielnicy, ale także przyjezdni z innych części miasta oraz Marek czy Ząbek. Na zmotoryzowanych czeka duży parking z 740 miejscami postojowymi, a na rowerzystów stojaki.


Źródło: Action

11.12.2020


Tagi: park handlowy Zielony Targówek, najemca, sklep


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...