ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

ALDI otwiera pierwszy sklep w Sopocie

wykres


W środę 24 marca swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep ALDI w Sopocie przy ulicy Sikorskiego 8/10. Będzie to pierwszy sklep sieci w mieście i jednocześnie siódmy na Pomorzu. ALDI w ubiegłym roku rozpoczął swoją ekspansję w tym regionie, a na koniec 2021 roku chce mieć 13 sklepów na Pomorzu.


- Województwo Pomorskie to ważny region w rozwoju sieci. Przykładamy olbrzymią wagę, by przy zachowaniu wypracowanych najwyższych standardów odpowiedzieć na lokalne potrzeby rynku zarówno w obszarze asortymentu, jakości obsługi, jak i lokalizacji naszych sklepów. Jesteśmy sklepem codziennych zakupów, w którym wszystkie ulubione produkty klienci znajdują na wyciągnięcie ręki, każdego dnia. Ta zasada przyświeca nam także w doborze lokalizacji nowo otwieranych sklepów – niezmiennie kierujemy się tu komfortem klientów dbając o ich pozytywne doświadczenia zakupowe – mówi Bartosz Jędrzejewski, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.


Aktualnie sieć posiada 169 marketów w Polsce. Do końca grudnia 2020 roku pojawiło się 24 nowych sklepów ALDI, w tym pięć na Pomorzu to jest w Ustce, Gdyni oraz trzy sklepy w Gdańsku przy ulicach Limbowej, Noskowskiego oraz Rajskiej. W 2021 roku sieć przyspiesza tempo rozwoju w stosunku do ubiegłego roku i planuje kolejne otwarcia. Najwięcej nowych sklepów, bo aż osiem obiektów, powstanie właśnie w województwie pomorskim, gdzie od ubiegłorocznych otwarć, ALDI cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Sklep w Sopocie jest siódmym ALDI na Pomorzu, a docelowo na koniec roku ma ich być aż trzynaście. Wszystkie sklepy przygotowane są zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ponad 1300 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów.


Źródło: ALDI

22.03.2021


Tagi: sklep, Sopot


BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Biuro Inwestycji Kapitałowych w 2020 roku podpisało umowy najmu na ponad 22 tys. m2...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Roquette jest światowym liderem w dziedzinie wykorzystania składników...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

Digitalizacja sektora budowlanego jest nieuchronna...