ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

ROBYG podpisał umowę z JLL

wykres


Grupa ROBYG zawarła z jedną z wiodących firm na świecie – JLL – umowę o współpracy w zakresie opracowania kompleksowej strategii ESG. Współpraca obejmie wyznaczenie strategicznych kierunków zrównoważonej działalności, a także usystematyzowanie dotychczasowych działań. Jest to element działań na rzecz społeczeństwa oraz środowiska realizowanych wspólnie z Goldman Sachs – właścicielem ROBYG. Spółka przykłada szczególną wagę do idei ESG, na którą składa się ekologia, społeczne zaangażowanie i ład korporacyjny. Już dzisiaj wiele ze stosowanych przez ROBYG rozwiązań w budownictwie oraz podejmowane inicjatywy społeczne i pracownicze wskazują na zaangażowanie firmy w filozofię zrównoważonego rozwoju. Współpraca z JLL ma zapewnić dalszy rozwój w tym obszarze.


- Dziś zrównoważony rozwój – a wraz z nim ESG – jest coraz bardziej istotnym elementem działania firm na świecie. W ROBYG bardzo dużo uwagi poświęcamy ekologii, społecznemu zaangażowaniu oraz ładowi korporacyjnemu. Jesteśmy pewni że współpraca z JLL – jednym ze światowych liderów w zakresie dostarczania firmom strategii i rozwiązań z zakresu równoważnego rozwoju – zaowocuje udaną strategią z korzyścią dla ludzi i otoczenia. Wszyscy dziś musimy myśleć o przyszłości – budownictwo to dla nas część procesu powstawania nowego społeczeństwa, na który składa się wznoszenie budynków, tworzenie infrastruktury, kształtowanie zieleni oraz przestrzeni do rekreacji, integracji i relaksu. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu – uwzględniając potrzeby różnych grup społecznych – dajemy początek nie tylko nowym osiedlom, ale i wspólnotom ludzi będących dla siebie kimś więcej, niż tylko sąsiadami Dlatego tak ważne dla nas jest zrównoważone budownictwo dla kolejnych pokoleń. Powinniśmy okazywać troskę, odpowiedzialność i wsparcie. Nie patrzymy na naszą działalność tylko przez pryzmat budowania jak najlepszych, nowoczesnych i bezpiecznych budynków. Naszą misją jest tworzenie przyjaznego, zintegrowanego ze społecznością otoczenia, przyjaznych dla środowiska rozwiązań, wsparcie lokalnych społeczności – także przez współpracę z lokalnymi firmami czy działalność charytatywną oraz troska o naszych pracowników, ich bezpieczeństwo w pracy oraz zapewnienie odpowiednich warunków i miejsca do rozwoju. Biznes nie może skupiać się jedynie na zyskach – ale na bezpieczeństwie, dbałości o otaczających nas ludzi oraz ochronie zasobów naturalnych. JLL pomoże nam usystematyzować nasze działania i przygotowac spójną strategię opartą na dotychczasowych osiągnięciach – mówi Eyal Keltsh, wiceprezes zarządu Grupy ROBYG.


„Partnerstwo z ROBYG przy innowacyjnym na polskim rynku projekcie jest zgodne z naszą globalną strategią aktywnego wspierania wizji zrównoważonego rozwoju na rynku nieruchomości. Najważniejszym elementem tych działań jest strategiczne doradztwo na rzecz klientów JLL, które opieramy o doświadczenia i wiedzę zebraną w krajach na całym świecie. W przypadku projektu realizowanego wraz z ROBYG będziemy ściśle współpracowali z centrum kompetencyjnym JLL w Wielkiej Brytanii oraz naszym warszawskim centrum doradczo-analitycznym, świadczącym usługi dla klientów w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Jestem przekonany, że doświadczenia zebrane podczas wspólnej pracy z ROBYG będą stanowiły przykład dla innych organizacji w Polsce i regionie CEE, w zakresie opracowywania wszechstronnych programów ESG, które stają się kluczowe w długofalowych strategiach wielu inwestorów - komentuje Mateusz Bonca, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce.


Źródło: Grupa ROBYG

07.04.2021


Tagi: umowa, JLL, strategia ESG


BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Biuro Inwestycji Kapitałowych w 2020 roku podpisało umowy najmu na ponad 22 tys. m2...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Roquette jest światowym liderem w dziedzinie wykorzystania składników...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

Digitalizacja sektora budowlanego jest nieuchronna...