ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Pięciu nowych najemców w Wola Parku

Wola Park wykorzystał ten czas na rozmowy z najemcami, dzięki czemu na jego terenie otworzyło się pięć nowych sklepów, a jeden zmienił lokalizację. Ofertę Wola Parku wzbogaciły różnorodne marki: iSpot Apple Premium Reseller, MakeUp, Świat Książki, SIZO i VIVE Premium, a lokalizację zmienił sklep Home&You. Tym samym rozszerzona została oferta m.in. elektroniki, odzieży, kosmetyków, książek oraz produktów do wystroju wnętrz.


Jedną z nowych, prestiżowych marek, która jest obecnie dostępna dla klientów w Wola Parku jest iSpot Apple Premium Reseller. Salon oferuje pełną gamę produktów marki Apple oraz innych czołowych producentów z branży IT, fotografii, audio czy wideo. Klienci mają na miejscu możliwość przetestowania takich urządzeń jak: MacBook, iPhone, iPad czy Apple Watch. Punkt dostępny jest na parterze obok sklepu C&A.


Dla klientów poszukujących kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych pojawił się salon MakeUp, zlokalizowany na parterze. To marka z ponad 280 milionami użytkowników z 14 krajów, którzy kupują ponad 45 milionów produktów rocznie.


Dzięki dołączeniu do grona najemców księgarni Świat Książki, rozszerzyła się także oferta książek, akcesoriów papierniczych i tekstylnych, zabawek, gier oraz zestawów kreatywnych. W salonie, zlokalizowanym na pierwszym piętrze, można także bezpłatnie odbierać zamówienia złożone w sklepie internetowym. Punkt w Wola Parku jest jednym z około 150 księgarń Świata Książki na terenie całej Polski.


Ponadto na parterze, pomiędzy salonami Parfois a Big Star, klienci mają możliwość odwiedzenia butiku SIZO. W asortymencie sklepu dostępne są znane, włoskie oraz polskie marki.


Kolejną nową marką odzieżową dostępną w Wola Parku jest VIVE Premium. Działalność butiku skupia się na dawaniu drugiego życia ubraniom prestiżowych marek. Asortyment jest całkowicie wymieniany raz w tygodniu. Butik jest zlokalizowany na parterze obok sklepu zoologicznego Aquarius.


– Zgodnie z decyzją rządu wszystkie sklepy w galeriach handlowych, w tym w Wola Parku mogą być otwarte od 4 maja br. W czasie zamknięcia nie próżnowaliśmy i podpisaliśmy umowy z kolejnym najemcami. Cieszymy się, że dzięki temu nasi klienci mają nowe powody, by odwiedzić Wola Park. Jesteśmy przekonani, że rozszerzona oferta spotka się z zainteresowaniem kupujących i jeszcze lepiej odpowie na ich potrzeby – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Customer Experience Leader Wola Parku.


Inną nowością w Wola Parku jest zmieniona lokalizacja sklepu Home&You, który przeniósł się z parteru na pierwsze piętro. Dzięki temu placówka ma obecnie powierzchnię około 400 m2, nową witrynę oraz jasne i przestrzenne wnętrze, w którym niezmiennie zaprezentowane są wyposażenie i akcesoria do domu. Salon jest dostępny pomiędzy markami Mango i House.


Źródło: Ingka Centres Polska

18.05.2021


Tagi: Galeria Jurajska , najemca


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...