ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Jacek Kałużny

foto

Do zespołu Corporate Finance & Valuation firmy doradczej Savills dołączył Jacek Kałużny, dotychczasowy dyrektor biura finansów funduszy i finansowania projektów w PFR Nieruchomości S.A.


Jacek Kałużny w Savills objął stanowisko dyrektora (Associate Director) w dziale Corporate Finance & Valuation, w ramach którego będzie doradzał w projektach z sektora apartamentów na instytucjonalny wynajem oraz prywatnych domów studenckich. Posiada 12-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze analiz inwestycyjnych oraz wycen i zarządzania finansami przedsiębiorstw, obejmujące m.in. nadzór nad inwestycjami mieszkaniowymi, udział w procesie zarządzania funduszami inwestycyjnymi, doradztwo w transakcjach fuzji i przejęć oraz modelowanie finansowe. W trakcie swojej dotychczasowej kariery uczestniczył w przygotowaniu i realizacji kilkudziesięciu projektów inwestycyjnych w segmencie PRS oraz dostępnego budownictwa (affordable housing).


Przed dołączeniem do Savills, Jacek przez ponad cztery lata pracował w PFR Nieruchomości, gdzie kierował 10-osobowym zespołem oraz zarządzał portfelami dwóch funduszy inwestycyjnych aktywnych na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Był również członkiem Komitetu Inwestycyjnego. Wcześniej był zatrudniony w Biurze Inwestycji Kapitałowych w Banku Gospodarstwa Krajowego, gdzie m.in. był odpowiedzialny za stworzenie nowej strategii inwestycyjnej i modelu biznesowego Funduszu Mieszkań na Wynajem, a także finansowanie inwestycji tego funduszu. Przed dołączeniem do BGK pracował przez kilka lat w branży doradztwa transakcyjnego realizując projekty fuzji i przejęć w różnych branżach, w tym branży nieruchomości i budowlanej.


Jacek jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu wycen nieruchomości na tej samej uczelni. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (MRICS). Posiada także tytuły CFA (Chartered Financial Analyst) i FRM (Financial Risk Manager).


Źródło: Savills

25.05.2021


Tagi: Jacek Kałużny, dział Corporate Finance & Valuation, Associate Director


BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Roquette jest światowym liderem w dziedzinie wykorzystania składników...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

Digitalizacja sektora budowlanego jest nieuchronna...